Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przasnysz. W wypadku zginął 31 – letni mieszkaniec powiatu mławskiego


Jak podaje portal infoprzasnysz.com dzisiaj około godziny 9:40 w Przasnyszu na skrzyżowaniu ulic Żwirki i Wigury z  Aleją Wojska Polskiego doszło do wypadku, w którym śmierć poniósł 31 – letni mieszkaniec powiatu mławskiego, kierujący jednym z aut.

– Ze  wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący Toyotą Yaris 40- letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu olsztyńskiego, na skrzyżowaniu ul. Żwirki i Wigury z ul Al. Wojska Polskiego w Przasnyszu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego doprowadził do zderzenia  z  Volkswagenem  Golfem, którym kierował 31 – letni mieszkaniec powiatu mławskiego. Kierowca  volkswagena wskutek doznanych obrażeń ciała poniósł śmierć na miejscu.  Badanie stanu trzeźwości kierującego toyotą wykazało,  że był trzeźwy. Jednak pomimo tego pobrano od niego krew do badań na zawartość środków odurzających – informuje KPP Przasnysz.

fot.: infoprzasnysz.com, KPP Przasnysz

oprac. red.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Karla
Gość
Karla

Z Głużku. Kondolencje dla rodziny… [*]

wszoku
Gość
wszoku

Boże.. taki młody człowiek. a wiadomo skad był dokłądnie? ktoś go znał ?

wszoku
Gość
wszoku

Taki młody człowiek… a wiadomo skąd był dokładnie ?