Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

Przasnysz. W wypadku zginął 31 – letni mieszkaniec powiatu mławskiego


Jak podaje portal infoprzasnysz.com dzisiaj około godziny 9:40 w Przasnyszu na skrzyżowaniu ulic Żwirki i Wigury z  Aleją Wojska Polskiego doszło do wypadku, w którym śmierć poniósł 31 – letni mieszkaniec powiatu mławskiego, kierujący jednym z aut.

– Ze  wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący Toyotą Yaris 40- letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu olsztyńskiego, na skrzyżowaniu ul. Żwirki i Wigury z ul Al. Wojska Polskiego w Przasnyszu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego doprowadził do zderzenia  z  Volkswagenem  Golfem, którym kierował 31 – letni mieszkaniec powiatu mławskiego. Kierowca  volkswagena wskutek doznanych obrażeń ciała poniósł śmierć na miejscu.  Badanie stanu trzeźwości kierującego toyotą wykazało,  że był trzeźwy. Jednak pomimo tego pobrano od niego krew do badań na zawartość środków odurzających – informuje KPP Przasnysz.

fot.: infoprzasnysz.com, KPP Przasnysz

oprac. red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

3 - liczba komentarzy w artykule "Przasnysz. W wypadku zginął 31 – letni mieszkaniec powiatu mławskiego"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Karla
Gość

Z Głużku. Kondolencje dla rodziny… [*]

wszoku
Gość

Boże.. taki młody człowiek. a wiadomo skad był dokłądnie? ktoś go znał ?

wszoku
Gość

Taki młody człowiek… a wiadomo skąd był dokładnie ?

wpDiscuz