Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Już dziś: RUDNIK w Wielkim Teście Telewizji Polskiej!


Obchodzimy w tym roku stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji TVP zaprasza widzów na Wielki Test. Tym razem sprawdzona zostanie wiedza uczestników dotycząca wybitnych polskich dowódców. Jednymi z gości będą Daria Jaworska oraz Mławianin – ADAM RUDNIK RUDNICKI. Zapraszamy przed telewizory już dziś, 21 marca o 20:35. 

Daria Jaworska jest wokalistką, pianistką oraz autorką tekstów. Artystka znana jest z anteny radia RMF FM oraz telewizji Polsat. Daria występowała na Wielkiej Gali z okazji 25-lecia radia RMF FM oraz Sylwestrowej Mocy Przebojów w telewizji Polsat, gdzie podbijała serca publiczności. Artystka wraz z zespołem ENEJ nagrała doskonale wszystkim znany cover „Nasze Randez Vous” z repertuaru zespołu Kombi, który znalazł się na specjalnej płycie z okazji 25-lecia radia RMF FM, dzięki czemu stała się kojarzona z tą stacją radiową. Obecnie Daria Jaworska pracuje nad własną płytą. Wystąpi także gościnnie na płycie RUDNIK’a.

Profil artystki – https://www.facebook.com/DariajaworskaOfficial/

Adam RUDNIK Rudnicki to artysta z Mławy, członek zespołu NPWM. Ma na swoim koncie znany hit pt. „Zawsze do celu”, za który otrzymał między innymi nagrodę specjalną na „Polsat SuperHIT Festiwal 2015″ w koncercie „Radiowy Przebój Roku — Super Hit FM”, a także statuetkę podczas „Lato ZET i Dwójki 2015″ w Koszalinie. Teledysk do singla był jednym z najczęściej emitowanych teledysków w polskich kanałach muzycznych. Zdobył we wcześniejszym projekcie na Facebooku ponad 350 tys. fanów, a na koncerty przychodziły tłumy fanów. RUDNIK obecnie kończy nagrywanie płyty pt. „Zmierzaj zawsze do celu!”, która niebawem ukaże się na rynku. Daria Jaworska będzie jednym z gości muzycznych tej płyty.

Profil artysty – https://www.facebook.com/newRUDNIK/

źródło: UM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Nie wszyscy WIELCYzaczynali od szczytu,na drabinę wchodzi się zazwyczaj od dolnego szczebla.Może chłopakowi się uda wżyciu osiągnąćswój cel.Powodzenia młody człowiku.

Ktosktoczyt
Gość
Ktosktoczyt

Ja pitole wszystko schpdzi na psy…kto to jest yen Rudnik..

rodowity Mlawianin.
Gość
rodowity Mlawianin.

powodzenia Rudnik:)