Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

FC Kępa przegrywa i spada na trzecie miejsce. Liderem JokeremNa siedmiu zwycięstwach z rzędu zatrzymał się licznik reprezentantów FC Kępy. Kapitalna seria dobiegła końca w konfrontacji z Drin Team-em. Bohaterem rywalizacji był Krzysztof Dąbrowski.

Spotkanie okazało się niezwykle zacięte. Na trafienie Macieja Jeziorskiego lider odpowiedział celnym uderzeniem Daniela Kaczerskiego. Rozpoczęło się  „przeciąganie liny”, każda ze stron chciała zadać decydujący cios. Ostatecznie ta sztuka udała się wspominanemu na wstępie Dąbrowskiemu.

FC Kępa przegrał, co wiązało się z opuszczeniem fotela lidera. Do najgroźniejszych konkurentów nie poniósł jednak zbyt wielkich strat. Pretendenci do tytułu mistrzowskiego w w tegorocznej edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu zmierzyli się w bezpośrednim pojedynku. Padł remis 2:2. Dla Zielonego Miasta pocelowali Karol Rychlewski i Michał Smoliński, dla Jokera dwa razy Jarosław Krystkiewicz.

Oldboye po raz drugi w sezonie rozgromili konkurentów z Czaplicki Team. Królem polowania okazał się Andrzej Karpiński. Wpisał się na listę strzelców aż sześciokrotnie. Hat-tricka skompletował Mariusz Walczak. Po jednej bramce wbili Wiktor Pełkowski i Jarosław Szmyt.

Mecz Marco z Easy Net-em nie doszedł do skutku. Natomiast w ostatnim spotkaniu Mława Team okazała się lepsza od Sparty. Triumfowała 5:3 – dla zwycięzców trzy bramki wbił Piotr Król, po jednej dorzucili Michał Golian i Dawid Podlaski. Wśród pokonanych z bramek mogli się cieszyć Łukasz Manelski, Krzysztof Krzyżaniak i Mariusz Dubel.

Szesnasta seria zostanie rozegrana w czwartek 22 marca. Oto zestaw par: FC Kępa – Zielone Miasto, Easy Net – Czaplicki Team, Joker – Marco, Sparta – Drin Team, Oldboy – Mława Team.

XV kolejka (15.03): Marco – Easy Net 3:0 – walkower, Mława Team – Sparta 5:3, Drin Team – FC Kępa 2:1, Zielone Miasto – Joker 2:2, Czaplicki Team – Oldboy 0:11

Klasyfikacja snajperów: 31 Andrzej Karpiński (Oldboy), 25 – Nataniel Żółtowski (FC Kępa), 23Łukasz Manelski (Sparta), Mariusz Walczak (Oldboy)

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x