Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uczennice SP w Uniszkach Zawadzkich nie czekają na superbohaterów


Akcja „Nie czekaj na superbohaterów – obroń się sama” została zapoczątkowana w czasie XIII Kampanii Białych Serc. Grupa Zalewski Patrol odpowiedziała na zaproszenie opiekuna samorządu pani Moniki Rudzińskiej.

W dniu 15 marca 2018 r. do Szkoły Podstawowej w Uniszkach Zawadzkich zawitali wolontariusze, by przybliżyć idee bezpłatnych zajęć samoobrony dla uczennic naszej szkoły. Do programu zgłosiło się 15 dziewczynek i jedna mama. Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu w Mławie. Grupa Zalewski zapewnia bezpłatny transport na zajęcia, a także profesjonalny sprzęt do ćwiczeń, którego fundatorem jest firma Sport Masters. Patronat nad akcją objęła Zofia Klepacka  – polska windsurferka, mistrzyni i dwukrotna wicemistrzyni świata. Nasze uczennice będą uczestniczyły do wyboru w zajęciach samoobrony plus boks oraz w elementach zapasów. Treningi obejmują też naukę strzelania plus podstawy survivalu dla osób dorosłych.

autor i fot. SP w Uniszkach Zawadzkich

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x