Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przyjdź i zobacz mławskie talenty


Finał ubiegłorocznej edycji konkursu

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Chcesz zobaczyć największe talenty Mławy i powiatu? Przyjdź koniecznie w środę 21 marca 2018 r. do Miejskiego Domu Kultury w Mławie. Na deskach kina Kosmos wystąpią najlepsi wokaliści, instrumentaliści, tancerze, recytatorzy i aktorzy lokalnych szkół. Wrażenia artystyczne na wysokim poziomie gwarantowane!

Tego dnia o godz. 10.00 w MDK-u odbędzie się finał tegorocznej edycji powiatowego konkursu „My też mamy talent”. Jego głównym celem jest promowanie młodych utalentowanych uczniów szkół powiatu mławskiego. Organizatorzy – Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Mławie oraz Miejski Dom Kultury w Mławie – serdecznie zapraszają.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x