Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pierwsza wpadka lidera. Prowadzenie niezagrożoneDopiero w czwartym turnieju Farbex Powiatowej Ligi Amatorów Siatkówki reprezentanci Garol Team ponieśli premierową porażkę. Nie miało to jednak żadnego wpływu na kształt klasyfikacji generalnej. Nadal z dużą przewagą plasują się na czele tabeli.

W trzech premierowych turniejach okazali się bezbłędni. Wygrali dwanaście spotkań  z rzędu, tylko w paru z nich oddali przeciwnikom seta. To musiało wpłynąć na przebieg rywalizacji – zostawili daleko w tyle resztę ekip.

Pełni wiary w swoje umiejętności przystąpili do kolejnego rozdania (w planach jest pięć turniejów). Na inaugurację zmierzyli się z Technokablem Szreńsk, zespołem który dotychczas raczej rozczarowywał w tej edycji ligi. Nawet biorąc pod uwagę zmiany w kadrze, czwarte miejsce nie stanowi dla podopiecznych Krzysztofa Kaliszewskiego powodu do dumy. W przeszłości potrafili uplasować się na podium.

W premierowym secie szreńszczanie próbowali walczyć, ale w końcówce musieli uznać wyższość konkurentów. Postawieni pod ścianą mogli odpuścić. W kolejnej odsłonie postawili jednak wszystko na jedną kartę. Na parkiecie rozgorzała wyjątkowo zacięta walka. Punkt za punkt, nikt nie chciał odpuścić. Wszystko rozstrzygnęło się przy wyniku 24:24. Dwie ostatnie akcje potoczyły się po myśli zawodników ze Szreńska. Na dodatek poszli za ciosem – w tie-breaku wygrali 15:7.

Mimo porażki, Garol Team jest pewny zdobycia głównego trofeum. Emocjonująco wygląda za to walka o drugie miejsce. Kozłowo zrównało się w tabeli z De Luxe Team Mława. Wszystko rozstrzygnie się w ostatnim turnieju zaplanowanym na sobotę 24 marca.

 Wyniki

Kurier – Działdowo 2:0, Garol – De Luxe 2:0, Technokabel – Kurier 0:2, Działdowo – De Luxe 0:2, Technokabel – Garol 2:1, Kurier – De Luxe 2:1, Działdowo – Technokabel 1:2, Kurier – Garol 1:2, Technokabel – De Luxe 2:1, Działdowo – Garol 0:2

Klasyfikacja czwartego turnieju: 1. Garol Team 9 pkt., 2. Kurier Express Kozłowo 9, 3. Technokabel Szreńsk 7, 4. De Luxe Team 4, 5. Heinzglass Działdowo 0

Klasyfikacja generalna po czterech turniejach: 1. Garol Team 65 pkt., 2. De Luxe Team 50, 3. Kurier Express Kozłowo 50, 3.  4. Technokabel Szreńsk 44, 5. Hainzglass Działdowo 32.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x