Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Konkurs na jubileuszowe logo szkoły rozstrzygnięty


Jan Pawłowski wykonał najładniejsze logo swojej szkoły. Wyróżnienie otrzymała też praca Zuzanny Szynkiewicz. Projekty powstały w związku z jubileuszem 60-lecia Szkoły Podstawowej nr 6 w Mławie.

14 marca odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie konkursu na logo z okazji 60 –lecia istnienia Szkoły Podstawowej nr 6, pod hasłem „I Ty możesz tworzyć historię naszej szkoły.” Do konkursu przystąpili uczniowie wraz z rodzicami. Zwyciężył uczeń klasy V c- Jan Pawłowski. Wyróżniona została także praca Zuzanny Szynkiewicz, uczennicy klasy IV d. Laureaci otrzymali nagrody w postaci kart podarunkowych sieci Empik oraz gadżety z jubileuszowym logo. Nagrody ufundowała Szkoła we współpracy z Radą Rodziców i organizatorami konkursu.

źródło i fot. SP nr 6

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz