Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Konkurs na jubileuszowe logo szkoły rozstrzygnięty


Jan Pawłowski wykonał najładniejsze logo swojej szkoły. Wyróżnienie otrzymała też praca Zuzanny Szynkiewicz. Projekty powstały w związku z jubileuszem 60-lecia Szkoły Podstawowej nr 6 w Mławie.

Sprzedam Piec


14 marca odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie konkursu na logo z okazji 60 –lecia istnienia Szkoły Podstawowej nr 6, pod hasłem „I Ty możesz tworzyć historię naszej szkoły.” Do konkursu przystąpili uczniowie wraz z rodzicami. Zwyciężył uczeń klasy V c- Jan Pawłowski. Wyróżniona została także praca Zuzanny Szynkiewicz, uczennicy klasy IV d. Laureaci otrzymali nagrody w postaci kart podarunkowych sieci Empik oraz gadżety z jubileuszowym logo. Nagrody ufundowała Szkoła we współpracy z Radą Rodziców i organizatorami konkursu.

źródło i fot. SP nr 6

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x