Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Mariusz Dziubiński DariuszLampkowski kandydat do Rady Powiatu Mławskiego kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Konkurs na jubileuszowe logo szkoły rozstrzygnięty


Jan Pawłowski wykonał najładniejsze logo swojej szkoły. Wyróżnienie otrzymała też praca Zuzanny Szynkiewicz. Projekty powstały w związku z jubileuszem 60-lecia Szkoły Podstawowej nr 6 w Mławie.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

14 marca odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie konkursu na logo z okazji 60 –lecia istnienia Szkoły Podstawowej nr 6, pod hasłem „I Ty możesz tworzyć historię naszej szkoły.” Do konkursu przystąpili uczniowie wraz z rodzicami. Zwyciężył uczeń klasy V c- Jan Pawłowski. Wyróżniona została także praca Zuzanny Szynkiewicz, uczennicy klasy IV d. Laureaci otrzymali nagrody w postaci kart podarunkowych sieci Empik oraz gadżety z jubileuszowym logo. Nagrody ufundowała Szkoła we współpracy z Radą Rodziców i organizatorami konkursu.

źródło i fot. SP nr 6

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500