Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rozbite auto, martwa sarna


Na leśnym odcinku drogi wojewódzkiej 615 pomiędzy miejscowościami Krośnice i Pniewo kierująca samochodem osobowym Suzuki uderzyła w przebiegającą przez drogę sarnę. Do zdarzenia doszło dzisiaj (18 marca) kilka minut po godzinie 18 – tej.

Sprzedam Piec


Jako że miejsce w którym doszło do zderzenia leży na pograniczu powiatów mławskiego i ciechanowskiego, do działań zadysponowane zostały zastępy z obu komend powiatowych. Przez jakiś czas ruch odbywał się wahadłowo. Kierująca pojazdem nie doznała poważniejszych obrażeń, zniszczeniu uległ jedynie przód auta. Zwierzę nie przeżyło tego zderzenia.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x