Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Pracownia Rozwoju Inkubator Mława kursy operatorów maszyn koparki koparko-ładowarki, walec drogowy OSKAR
Logo
meblolux

Rozbite auto, martwa sarna


Na leśnym odcinku drogi wojewódzkiej 615 pomiędzy miejscowościami Krośnice i Pniewo kierująca samochodem osobowym Suzuki uderzyła w przebiegającą przez drogę sarnę. Do zdarzenia doszło dzisiaj (18 marca) kilka minut po godzinie 18 – tej.

Jako że miejsce w którym doszło do zderzenia leży na pograniczu powiatów mławskiego i ciechanowskiego, do działań zadysponowane zostały zastępy z obu komend powiatowych. Przez jakiś czas ruch odbywał się wahadłowo. Kierująca pojazdem nie doznała poważniejszych obrażeń, zniszczeniu uległ jedynie przód auta. Zwierzę nie przeżyło tego zderzenia.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz