Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
meblolux

Rozbite auto, martwa sarna


Na leśnym odcinku drogi wojewódzkiej 615 pomiędzy miejscowościami Krośnice i Pniewo kierująca samochodem osobowym Suzuki uderzyła w przebiegającą przez drogę sarnę. Do zdarzenia doszło dzisiaj (18 marca) kilka minut po godzinie 18 – tej.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Jako że miejsce w którym doszło do zderzenia leży na pograniczu powiatów mławskiego i ciechanowskiego, do działań zadysponowane zostały zastępy z obu komend powiatowych. Przez jakiś czas ruch odbywał się wahadłowo. Kierująca pojazdem nie doznała poważniejszych obrażeń, zniszczeniu uległ jedynie przód auta. Zwierzę nie przeżyło tego zderzenia.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500