Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Najlepiej pożarom zapobiegają uczennice SP nr 2


Dziewiątego marca 2018 r. w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej odbył się etap powiatowy konkursu „Młodzież zapobiega pożarom”, naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice – Zuzanna Burakowska II c oraz Maria Gawlikowska III b.

Sprzedam Piec


Rywalizacja o pierwsze miejsce rozstrzygnęła się między naszymi reprezentantkami. Była tak zacięta, że trzeba było przeprowadzić dogrywkę. W ostatecznym starciu pytań ustnych wygrała Zuzia Burakowska, wyprzedzając koleżankę z tej samej szkoły o punkt.

Opiekę nad uczennicami sprawowała Pani Elżbieta Kaszubska nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa.

Zuzia Burakowska będzie reprezentowała powiat mławski na konkursie w etapie wojewódzkim.

autor i fot.: SP nr 2

Od prawej: Maria Gawlikowska, Zuzanna Burakowska.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
miki
miki
3 lata temu

Gratulacje DZIEWCZYNY :D!!!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x