Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
meblolux

W MPS nr 3 zapłonął olimpijski znicz


Ta właśnie placówka już od kilku lat pielęgnuje obyczaj rodzinnej olimpiady sportowej. Najmłodsi jej uczniowie, a więc pięcio i sześciolatki stają w jednej drużynie wraz ze swoimi rodzicami, aby wspólnie cieszyć się z radości wygranej lub nauczyć się godzić z goryczą porażki.

Piąta edycja  Rodzinnej Olimpiady Sportowej odbyła się w piątek 16 marca. Jak przystało na prawdziwą olimpiadę, igrzyska rozpoczęły się uroczystym przemarszem zawodników z drużynowymi flagami, oraz zawieszeniem olimpijskiej, a potem narodowej flagi i zapaleniem olimpijskiego znicza. Zanim rozpoczęły się sportowe rywalizacje zabrzmiał jeszcze olimpijski hymn, a drużyny pozdrowiły się okrzykami.

Rozgrzewającym wstępem do rozgrywanych konkurencji był pokaz najmłodszych cheerleaderek. Zawodnicy  świetnie sobie radzili pokonując kolejne konkurencje, a były one różnorodne. Spacer pingwina, toczenie piłki, hokejowy slalom, podawanie piłki tyłem, rzut woreczkiem czy skok w dal z miejsca, te konkurencje oceniała komisja sędziowska. Nie zabrakło tu iście olimpijskich emocji, a i widzowie nie żałowali gardeł dopingując swoich klasowych kolegów i koleżanki. Już poza konkurencjami olimpijskimi, zwieńczeniem sportowych zmagań były latające dywany i przeciąganie liny, w którym dzieciom kolejny raz udało się przeciągnąć rodziców na swoją stronę. Na zakończenie olimpijskie drużyny otrzymały gratulacje, dyplomy, medale i pamiątkowe znaczki.

JK

« 1 z 9 »
Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz