Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W MPS nr 3 zapłonął olimpijski znicz


Ta właśnie placówka już od kilku lat pielęgnuje obyczaj rodzinnej olimpiady sportowej. Najmłodsi jej uczniowie, a więc pięcio i sześciolatki stają w jednej drużynie wraz ze swoimi rodzicami, aby wspólnie cieszyć się z radości wygranej lub nauczyć się godzić z goryczą porażki.

Sprzedam Piec


Piąta edycja  Rodzinnej Olimpiady Sportowej odbyła się w piątek 16 marca. Jak przystało na prawdziwą olimpiadę, igrzyska rozpoczęły się uroczystym przemarszem zawodników z drużynowymi flagami, oraz zawieszeniem olimpijskiej, a potem narodowej flagi i zapaleniem olimpijskiego znicza. Zanim rozpoczęły się sportowe rywalizacje zabrzmiał jeszcze olimpijski hymn, a drużyny pozdrowiły się okrzykami.

Rozgrzewającym wstępem do rozgrywanych konkurencji był pokaz najmłodszych cheerleaderek. Zawodnicy  świetnie sobie radzili pokonując kolejne konkurencje, a były one różnorodne. Spacer pingwina, toczenie piłki, hokejowy slalom, podawanie piłki tyłem, rzut woreczkiem czy skok w dal z miejsca, te konkurencje oceniała komisja sędziowska. Nie zabrakło tu iście olimpijskich emocji, a i widzowie nie żałowali gardeł dopingując swoich klasowych kolegów i koleżanki. Już poza konkurencjami olimpijskimi, zwieńczeniem sportowych zmagań były latające dywany i przeciąganie liny, w którym dzieciom kolejny raz udało się przeciągnąć rodziców na swoją stronę. Na zakończenie olimpijskie drużyny otrzymały gratulacje, dyplomy, medale i pamiątkowe znaczki.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x