Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Znamy już szesnastu finalistów ligi urzędowej w bowling


W grupie A najlepiej zaprezentowali się  mistrzowie ubiegłorocznej edycji Gminy Wieczfnia Kościelna, która w ostatnim meczu grupowym bez większych problemów  wygrała z Adwokatami 543 do 466.

Sprzedam Piec


Adwokaci, aby awansować do finałów, musieli liczyć na porażkę SP3, która w ostatnim meczu podejmowała świetnie grający zespół z Ekonomika. Po czterech kolejkach SP3 było bliższe awansu do finału, gdyż nieznacznie, ale prowadziło. Jednak świetna końcówka teamu z Ekonomika pokazała sportowy charakter, by ostatecznie wygrać 559 do 404 i tym samym pozbawiło szans awansu drużyny z SP3 na korzyść Adwokatów. W przedostatnim meczu urząd Miasta Mława wygrał bez większych problemów z MPS Nr4 547 do 433. Dzięki tej wygranej Urząd zajął trzecie miejsce w grupie A, natomiast ekipa z MHS zajęła ostatnie ósme miejsce bez awansu. W ostatnim meczu Urząd Pracy podejmował MDK. Obydwa te zespoły awans zapewniły sobie już wcześniej. Mecz zakończył się wygrana MDK-u 486 do 456.

O pierwsze miejsce w grupie B w ostatniej kolejce zagrali SP 2 z Gminą Lipowiec Kościelny.  Awans obydwa zespoły zapewniły sobie we wcześniejszych kolejkach. Jednak na wygranej w tym meczu zależało obu zespołom, gdyż wygrana gwarantowała lepszą pozycję w rozstawieniu finałowym. Świetnie w tym meczu zagrała Iwona Kobut-Sadza, która jako jedyna kobieta w lidze Urzędowej przekroczyła granicę „200” rzucając 213 i jednocześnie zapewniła wygraną swojemu zespołowi wygrywając ostatecznie 662 do 568. W kolejnym meczu Budowlanka podejmowała SP4 mecz przebiegał w bardzo przyjaznej atmosferze, gdyż oba zespoły również awans zapewniły sobie we wcześniejszej kolejce. Ostatecznie mecz wygrała Budowlanka 513 – 438.  W ostatnim meczu tego dnia Sąd Rejonowy podejmował MPS4II. MHS miało bardzo ciężkie zadanie, aby awansować do fazy finałowej musiało ograć wicemistrzów ubiegłorocznej edycji. Korzystny wynik w tym meczu odniosła jednak ekipa Sądu wygrywając pewnie  521 do 435. Do rozstrzygnięcia o awansie z piątego miejsca w tej grupie musiała zadecydować mała tabelka, w której najlepszym zespołem okazała się SP4. Przegrane zespoły w tej grupie to MPS 4II oraz przedszkole z ulicy Hożej.

W grupie C bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy z Urzędu Skarbowego, którzy wygrali wszystkie spotkania w grupie. Ostatnia na celowniku okazała się ekipa ze Starostwa (wydział komunikacji). Urzędnicy ze skarbówki pewnie wygrali 648 do 506 i wyeliminowali Starostwo z dalszych rozgrywek. Największą niespodzianką w tej grupie jest brak awansu  mistrzów z III edycji ligi urzędowej  SP6, która w ostatnim meczu musiała uznać wyższość GCKiR z Lipowca Kościelnego przegrywając 477 do 509.  W ostatnim meczu fazy grupowej brązowy medalista ubiegłorocznej edycji MHS, aby awansować do finałów musiał wygrać z MOPS-em który awans zapewnił sobie  w ubiegłym tygodniu. Mecz od pierwszej kolejki układał się pomyślnie dla MHS. Z kolejki na kolejkę MHS powiększał swą przewagę aby ostatecznie wygrać i awansować do fazy finałowej. Mecz zakończył się wynikiem 478 do 606.

autor i fot.: organizator

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Dawid
Dawid
3 lata temu

Rozumiem firmy prywatne sponsrują zawodników ale instytucję państwowe z pieniędzy podatników zabawiają się w klubie z którego haracz pobierają gangusy to w tym kraju jest śmieszne a najbardziej że jest napisane o tym w takich pseudo wiadomościach. Jak w tym kraju ma być dobrze.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x