Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strzegowo kulinarną stolicą powiatu mławskiego


Kolejny i tradycyjny już konkurs na wielkanocną potrawę organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Strzegowie pokazał, że gdyby przyznawano tytuł kulinarnej stolicy powiatu, tej właśnie gminie ten laur słusznie by się należał. Dzieje się tak za sprawą prężnie działających kół gospodyń, które i tym razem zastawiły stoły nie dość że pysznymi potrawami, to jeszcze pięknie udekorowanymi.

Tegoroczna wystawa wielkanocna znana będzie nie tylko w naszym powiecie, ale też u sąsiadów, a to za sprawą dużej grupy gości zaproszonych właśnie z Ciechanowa, którzy też nie szczędzili pochwał organizatorom tego kulinarnego przedsięwzięcia.

Tradycyjne wielkanocne potrawy, ale też miejscowe specjały przygotowały koła gospodyń z Czarnocina, Dąbrowy,  Giżyna, Mdzewa, Mdzewka, Niedzborza, Pokrytek, Rydzyna, Syberii, Unikowa oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku ze Strzegowa.

Jako że wystawa miała charakter konkursowy, specjalna komisja smakowała i oceniała wybrane potrawy.  W jej ocenie wszystkie przysmaki zyskały uznanie i koła gospodyń otrzymały równorzędne nagrody pieniężne.

JK

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Pszczółka
Pszczółka
3 lata temu

Było super Pozdrawiamy .

Wiesława Zakrzewska
Wiesława Zakrzewska
3 lata temu

Wszystkim Paniom Gospodyniom i UTW najserdeczniejsze GRATULACJE ! ! ! Wygląd przepyszny.Aż żal mi iż tylko wzrokiem mogę się delektować! Brawo dla Pani Dyrektor GOK Strzegowo!

ewa
ewa
3 lata temu

Dziękuję 🙂

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x