Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo
meblolux

Radzanowscy licealiści honorowymi krwiodawcami


„Dar krwi-dar życia”, to jedno z haseł towarzyszących akcji honorowego krwiodawstwa. Jest ono jednak głęboko prawdziwe, a przekonał się o tym niejeden pacjent wymagający w trakcie leczenia podania takiego preparatu. Po raz pierwszy do takiej akcji przystąpiło Liceum Ogólnokształcące w Radzanowie.

W Gminnym Ośrodku Kultury w Radzanowie zorganizowany został specjalnie mobilny punkt krwiodawstwa. Właśnie tam pełnoletni uczniowie liceum mogli oddawać krew. Szkoła deklaruje, że była to pierwsza inicjatywa i na pewno nie ostatnia. Młodsi koledzy naszych krwiodawców już zadeklarowali w przyszłości oddać swoją krew. Aby zostać dawcą krwi nie trzeba wiele. Wystarczy, że w danym dniu spożyje się niskotłuszczowy posiłek i wypije większą ilość wody. Pamiętaj, że oddawanie krwi dla tych, którzy pokonują trudne chwile w życiu.

red.

fot. LO Radzanów

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Radzanowscy licealiści honorowymi krwiodawcami"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
shadow
Gość

BRAWO!!!! Jestem dumny z naszej młodzieży.

wpDiscuz