Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Radzanowscy licealiści honorowymi krwiodawcami


„Dar krwi-dar życia”, to jedno z haseł towarzyszących akcji honorowego krwiodawstwa. Jest ono jednak głęboko prawdziwe, a przekonał się o tym niejeden pacjent wymagający w trakcie leczenia podania takiego preparatu. Po raz pierwszy do takiej akcji przystąpiło Liceum Ogólnokształcące w Radzanowie.


W Gminnym Ośrodku Kultury w Radzanowie zorganizowany został specjalnie mobilny punkt krwiodawstwa. Właśnie tam pełnoletni uczniowie liceum mogli oddawać krew. Szkoła deklaruje, że była to pierwsza inicjatywa i na pewno nie ostatnia. Młodsi koledzy naszych krwiodawców już zadeklarowali w przyszłości oddać swoją krew. Aby zostać dawcą krwi nie trzeba wiele. Wystarczy, że w danym dniu spożyje się niskotłuszczowy posiłek i wypije większą ilość wody. Pamiętaj, że oddawanie krwi dla tych, którzy pokonują trudne chwile w życiu.

red.

fot. LO Radzanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
shadow
shadow
3 lata temu

BRAWO!!!! Jestem dumny z naszej młodzieży.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x