Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przedszkolaki z SP nr 2 dbają o zdrowie – spotkanie z pielęgniarką


Dwie grupy przedszkolaków ze Szkoły Podstawowej nr 2 odwiedziła pielęgniarka pani Małgorzata Wyszyńska. Przygotowała krótką pogadankę na temat potrzeby dbania o zdrowie i wyjaśniła, na czym polega zdrowy styl życia. Dzieci dowiedziały się, jak należy ubierać się stosownie do pogody, dbać o siebie, przestrzegać zasad higieny oraz właściwie się odżywiać. Nie był to jednak tylko wykład, maluchy były zainteresowane tematem i zadawały gościowi wiele pytań.

Sprzedam Piec


Źródło i fot. SP nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x