Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Panie z gminy Wiśniewo świętowały Dzień Kobiet w Podkrajewie


W dniu 12 marca 2018 w Gminie Wiśniewo zorganizowany został po raz kolejny Gminny Dzień Kobiet. Dotychczas impreza miała charakter kameralny odbywała się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wiśniewie, jednakże odkąd zaczęła się cieszyć coraz większą popularnością, a przede wszystkim frekwencją wśród naszych Pań, postanowiliśmy o przeniesieniu jej do sal OSP, które funkcjonują na terenie gminy.


ksp Mława
Reklama

W tym roku wybór padł na salę w Podkrajewie i co roku sukcesywnie będziemy zwiedzać sale w kolejnych miejscowościach, bo są naprawdę piękne, świetnie wyposażone i mamy się czym chwalić.

W imieniu pana wójta życzenia przekazała przewodnicząca rady gminy pani Iwona Zabuska, a panowie ze Straży OSP z Podkrajewa wręczyli wszystkim Paniom po symbolicznym tulipanie.

Frekwencja była naprawdę wysoka, było ponad 100 Pań. Panie mogły skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych. Trzy panie: Ewelina, Paulina oraz Monika, wykonywały wszystkim chętnym paznokcie hybrydowe, pani Karolina – Przedstawicielka firmy AVON wykonywała zabieg parafinowy oprócz tego była również pani Patrycja, która robiła Paniom metamorfozy: makijaż oraz jeśli ktoś chciał również fryzurę. Każdy, kto był zainteresowany mógł skorzystać z dostępnych zabiegów.

Główną atrakcją wieczoru był występ Grupy Teatralnej Ambaras, której przewodniczy pani Elżbieta Mizerska – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Stupsku ze sztuką pt. „Dzień Kobiet w Stupskowie”. Występ z pewnością przypadł do gustu publiczności o czym świadczyły gromkie brawa zarówno po występie, jak i w trakcie oraz na końcu owacja na stojąco.
Ponadto Panie mogły skosztować pysznych ciast wykonanych przez Pracowników Biblioteki, oprócz tego była kawa, herbata oraz wino.

źródło i fot. GBP w Wiśniewie

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Wanda
Wanda
4 lata temu

A przedstawiciel Gminy był ? Czy może jeszcze za wcześnie bo wybory dopiero na jesieni ?!

odpowiedz
odpowiedz
4 lata temu
Reply to  Wanda

proponuję czytać ze zrozumieniem

zezem
zezem
4 lata temu
Reply to  Wanda

Odezwała się Wanda…
i banda.

szczerze
szczerze
4 lata temu

Gdyby było ok od początku nie byłoby żadnego komentarza, ale widocznie niektórzy tylko czekają żeby szpilę wbić…

Rozweselony czytelnik
Rozweselony czytelnik
4 lata temu

Opis imprezy tegorocznej ale zdjęcia przeterminowane….. ach ta gmina Wiśniewo hahah

taka ja
taka ja
4 lata temu

Coś zdjęcia nie te co trzeba….w tym roku było na sali OSP Podkrajewo a tu jest biblioteka……

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x