Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Panie z gminy Wiśniewo świętowały Dzień Kobiet w Podkrajewie


W dniu 12 marca 2018 w Gminie Wiśniewo zorganizowany został po raz kolejny Gminny Dzień Kobiet. Dotychczas impreza miała charakter kameralny odbywała się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wiśniewie, jednakże odkąd zaczęła się cieszyć coraz większą popularnością, a przede wszystkim frekwencją wśród naszych Pań, postanowiliśmy o przeniesieniu jej do sal OSP, które funkcjonują na terenie gminy.

W tym roku wybór padł na salę w Podkrajewie i co roku sukcesywnie będziemy zwiedzać sale w kolejnych miejscowościach, bo są naprawdę piękne, świetnie wyposażone i mamy się czym chwalić.

W imieniu pana wójta życzenia przekazała przewodnicząca rady gminy pani Iwona Zabuska, a panowie ze Straży OSP z Podkrajewa wręczyli wszystkim Paniom po symbolicznym tulipanie.

Frekwencja była naprawdę wysoka, było ponad 100 Pań. Panie mogły skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych. Trzy panie: Ewelina, Paulina oraz Monika, wykonywały wszystkim chętnym paznokcie hybrydowe, pani Karolina – Przedstawicielka firmy AVON wykonywała zabieg parafinowy oprócz tego była również pani Patrycja, która robiła Paniom metamorfozy: makijaż oraz jeśli ktoś chciał również fryzurę. Każdy, kto był zainteresowany mógł skorzystać z dostępnych zabiegów.

Główną atrakcją wieczoru był występ Grupy Teatralnej Ambaras, której przewodniczy pani Elżbieta Mizerska – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Stupsku ze sztuką pt. „Dzień Kobiet w Stupskowie”. Występ z pewnością przypadł do gustu publiczności o czym świadczyły gromkie brawa zarówno po występie, jak i w trakcie oraz na końcu owacja na stojąco.
Ponadto Panie mogły skosztować pysznych ciast wykonanych przez Pracowników Biblioteki, oprócz tego była kawa, herbata oraz wino.

źródło i fot. GBP w Wiśniewie

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

avatar
1500
Wanda
Gość
Wanda

A przedstawiciel Gminy był ? Czy może jeszcze za wcześnie bo wybory dopiero na jesieni ?!

odpowiedz
Gość
odpowiedz

proponuję czytać ze zrozumieniem

zezem
Gość
zezem

Odezwała się Wanda…
i banda.

szczerze
Gość
szczerze

Gdyby było ok od początku nie byłoby żadnego komentarza, ale widocznie niektórzy tylko czekają żeby szpilę wbić…

Rozweselony czytelnik
Gość
Rozweselony czytelnik

Opis imprezy tegorocznej ale zdjęcia przeterminowane….. ach ta gmina Wiśniewo hahah

taka ja
Gość
taka ja

Coś zdjęcia nie te co trzeba….w tym roku było na sali OSP Podkrajewo a tu jest biblioteka……