Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

22 marca. Finisaż wystawy ,,Skarby Archeologiczne Zawkrza”


Zapraszamy na Finisaż wystawy ,,Skarby Archeologiczne Zawkrza”, który odbędzie się 22 marca o godz. 15:00 w sali wystaw czasowych Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej. Wystawa przedstawia 45 lat badań archeologicznych, dzięki którym uratowano tysiące zabytków archeologicznych, numizmatycznych i innych. Pokazane zabyt­ki, rekonstrukcje i zdjęcia przybliżają prace terenowe oraz odkrycia archeologiczne na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


źródło:MZZ w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x