Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

SP1. I Międzyszkolny Turniej w zbijaka klas I-III


Dobry refleks i zwinność to umiejętności bez których w tej grze trudno o zwycięstwo. 7 marca br. w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się I Międzyszkolny Turniej w zbijaka dla klas I-III.

KSP Mława nabór

Do rywalizacji stanęły drużyny z  SP nr 1, SP nr 4, SP nr 6, SP nr 7 i KSP, a każda z nich liczyła dziesięciu zawodników. Celem takich zmagań sportowych, jest jak zawsze zachęcanie do aktywności ruchowej i rywalizacji w duchu „fair play”.

Wszystkie drużyny wykazały się ogromną wolą walki i gra była bardzo zacięta. Ostatecznie najlepiej  wypadła drużyna gospodarzy, SP nr 1. Kolejne miejsca na podium przypadły młodym zawodnikom ze SP nr 6 i SP nr 7.

Drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami i pucharami. Zawodnicy otrzymali napoje i batoniki. Turniej zorganizowały i przeprowadziły panie: Hanna Wietecha i Dorota Końpa, a grę oceniali nauczyciele wychowania fizycznego.

Gratulujemy wszystkim młodym sportowcom i ich trenerom!

źródło: SP nr 1

Fot. SP nr 1, SP nr 7

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz