Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

SP1. I Międzyszkolny Turniej w zbijaka klas I-III


Dobry refleks i zwinność to umiejętności bez których w tej grze trudno o zwycięstwo. 7 marca br. w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się I Międzyszkolny Turniej w zbijaka dla klas I-III.

Sprzedam Piec


Do rywalizacji stanęły drużyny z  SP nr 1, SP nr 4, SP nr 6, SP nr 7 i KSP, a każda z nich liczyła dziesięciu zawodników. Celem takich zmagań sportowych, jest jak zawsze zachęcanie do aktywności ruchowej i rywalizacji w duchu „fair play”.

Wszystkie drużyny wykazały się ogromną wolą walki i gra była bardzo zacięta. Ostatecznie najlepiej  wypadła drużyna gospodarzy, SP nr 1. Kolejne miejsca na podium przypadły młodym zawodnikom ze SP nr 6 i SP nr 7.

Drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami i pucharami. Zawodnicy otrzymali napoje i batoniki. Turniej zorganizowały i przeprowadziły panie: Hanna Wietecha i Dorota Końpa, a grę oceniali nauczyciele wychowania fizycznego.

Gratulujemy wszystkim młodym sportowcom i ich trenerom!

źródło: SP nr 1

Fot. SP nr 1, SP nr 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x