Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gdzie jest powietrze?


W klasie III b w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie odbyła się ciekawa lekcja przyrody. Dzieci poznawały właściwości powietrza.

Uczennice z klasy V b w wraz z panią Rakowską przeprowadziły doświadczenia i eksperymenty. Uczniowie mogli zauważyć, że powietrze jest wszędzie: w wodzie, w strzykawce do zastrzyków, w balonie. Powietrze podtrzymuje ogień, a gdy go zabraknie płomień świecy gaśnie. Powietrze niezbędne jest do życia ludzi i zwierząt. Uczniowie stwierdzili, że należy dbać o to, aby było czyste od smogu i zanieczyszczeń.

autor: T. Nachyła/SP nr 7
fot. SP nr 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x