Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

AKTUALIZACJA: Czy widzisz jak ona na ciebie patrzy? – piesek znalazł właściciela


Na prośbę czytelniczki szukamy starego bądź nowego właściciela dla młodej, zabłąkanej suczki. Prosimy, udostępniajcie, może ktoś zechce przygarnąć czworonożnego przyjaciela.

KSP Mława nabór

– Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu domku dla pieska, ktoś go porzucił bądź się zgubił. Piesek znaleziony dzisiaj rano pod furtką. Mieszkam przy ruchliwej drodze wiec od razu go wpuściłam i nakarmiłam. Piesek bardzo posłuszny reaguje na komendy, z tego co zaobserwowałam uwielbia dzieci. Córki nie odstępuje na krok, mam sukę owczarka, która niestety nie toleruje tej suczki, która jest młoda bardzo lubi się bawić. Proszę udostępnijcie, może znajdzie się osoba która pokocha ja tak jak my już ją pokochaliśmy – pisze do redakcji pani Olga.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt za pośrednictwem redakcji: mail: redakcja@codziennikmlawski.pl, tel. 505 005 399.

AKTUALIZACJA 13.03.2018, godz. 15:30

Serdecznie dziękujemy za pomoc w udostępnianiu informacji. Przed chwilą otrzymaliśmy wiadomość, że piesek znalazł właściciela 🙂

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz