Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

AKTUALIZACJA: Czy widzisz jak ona na ciebie patrzy? – piesek znalazł właściciela


Na prośbę czytelniczki szukamy starego bądź nowego właściciela dla młodej, zabłąkanej suczki. Prosimy, udostępniajcie, może ktoś zechce przygarnąć czworonożnego przyjaciela.

Sprzedam Piec


– Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu domku dla pieska, ktoś go porzucił bądź się zgubił. Piesek znaleziony dzisiaj rano pod furtką. Mieszkam przy ruchliwej drodze wiec od razu go wpuściłam i nakarmiłam. Piesek bardzo posłuszny reaguje na komendy, z tego co zaobserwowałam uwielbia dzieci. Córki nie odstępuje na krok, mam sukę owczarka, która niestety nie toleruje tej suczki, która jest młoda bardzo lubi się bawić. Proszę udostępnijcie, może znajdzie się osoba która pokocha ja tak jak my już ją pokochaliśmy – pisze do redakcji pani Olga.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt za pośrednictwem redakcji: mail: [email protected]//codziennikmlawski.pl, tel. 505 005 399.

AKTUALIZACJA 13.03.2018, godz. 15:30

Serdecznie dziękujemy za pomoc w udostępnianiu informacji. Przed chwilą otrzymaliśmy wiadomość, że piesek znalazł właściciela 🙂

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x