Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Na ten koncert warto się wybrać: Muzyczna Odyseja w mławskiej PSM


Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie zaprasza na koncert wokalno-instrumentalny, na który złożą się arie operowe, operetkowe, popularne songi musicalowe i znane piosenki z filmów muzycznych, stanowiące swoistą odyseję muzyczną poprzez gatunki i style muzyczne, i stąd tytuł koncertu. Wykonawcami będą pedagodzy i uczniowie wydziału wokalnego szkoły muzycznej a także kwartet smyczkowy”ORANA” złożony z uczniów wydziału instrumentalnego naszej szkoły.Koncert odbędzie się we wtorek 13 marca o godz. 17:30 w sali koncertowej mławskiej szkoły muzycznej. WSTĘP WOLNY.

KSP Mława nabór

źródło: PSM Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz