Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na ten koncert warto się wybrać: Muzyczna Odyseja w mławskiej PSM


Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie zaprasza na koncert wokalno-instrumentalny, na który złożą się arie operowe, operetkowe, popularne songi musicalowe i znane piosenki z filmów muzycznych, stanowiące swoistą odyseję muzyczną poprzez gatunki i style muzyczne, i stąd tytuł koncertu. Wykonawcami będą pedagodzy i uczniowie wydziału wokalnego szkoły muzycznej a także kwartet smyczkowy”ORANA” złożony z uczniów wydziału instrumentalnego naszej szkoły.Koncert odbędzie się we wtorek 13 marca o godz. 17:30 w sali koncertowej mławskiej szkoły muzycznej. WSTĘP WOLNY.

Sprzedam Piec


źródło: PSM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x