Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Miłosne listy i gorące wyznania w mławskim Hotelu Paradise


Zapewne każdy z nas słyszał o słynnym Hotelu Paradise. Żeby jednak poznać kilka jego tajemnic wcale nie trzeba wyjeżdżać z Mławy. Ósmego marca okazało się, że to Zespół  Szkół nr 2 w Mławie na jeden dzień zamienił się w Hotel Paradise. Była ku temu podwójna okazja: szkolne Walentynki oraz Dzień Kobiet. Z tych okazji uczniowie i nauczyciele zabrali całą społeczność szkolną w niezwykłą podróż po meandrach emocji i uczuć.

KSP Mława nabór

Zaczęło się od wejścia pracownika ochrony, który zauważył niezwykły ruch w hotelowej sali konferencyjnej. W tym właśnie momencie na scenę wkroczyła grupa uczniów i nauczycieli tańczących zumbę. A potem było coraz ciekawiej. Nauczyciele i uczniowie deklamowali wiersze zaaranżowane w małe etiudy teatralne. Jedni wyznawali sobie miłość w języku Puszkina, inni z tęsknoty pisali listy czerpiąc z kultury Goethego, Szekspira czy Verlaine’a. Ten wielojęzyczny spektakl przeplatany był piosenkami, by w finale zatańczyć rytmiczną i porywającą „belgijkę”.

Na zakończenie gratulacje i wyróżnienia otrzymali uczniowie – laureaci konkursu na najpiękniejszą kartkę napisaną w jednym z obcych języków. Wystawa najpiękniejszych kartek towarzyszyła przedstawieniu, stanowiąc niejako dodatkowy rekwizyt hotelowy.

Całość programu przygotowali nauczyciele języków Zespołu Szkół nr 2 w Mławie: Agata Młynarska, Elżbieta Borawska, Katarzyna Lewandowska, Anna Ogrzebacz, Katarzyna Browarek, Krzysztof Wiśniewski i Waldemar Chocholski wraz z uczniami.

Taki sposób świętowania Dnia Kobiet bardzo spodobał się wszystkim panom i pannom zgromadzonym w sali, o czym świadczył aplauz po przedstawieniu.

red.

« 1 z 3 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Miłosne listy i gorące wyznania w mławskim Hotelu Paradise"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Ola
Gość

Cyrk haha

wpDiscuz