Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Miłosne listy i gorące wyznania w mławskim Hotelu Paradise


Zapewne każdy z nas słyszał o słynnym Hotelu Paradise. Żeby jednak poznać kilka jego tajemnic wcale nie trzeba wyjeżdżać z Mławy. Ósmego marca okazało się, że to Zespół  Szkół nr 2 w Mławie na jeden dzień zamienił się w Hotel Paradise. Była ku temu podwójna okazja: szkolne Walentynki oraz Dzień Kobiet. Z tych okazji uczniowie i nauczyciele zabrali całą społeczność szkolną w niezwykłą podróż po meandrach emocji i uczuć.

Zaczęło się od wejścia pracownika ochrony, który zauważył niezwykły ruch w hotelowej sali konferencyjnej. W tym właśnie momencie na scenę wkroczyła grupa uczniów i nauczycieli tańczących zumbę. A potem było coraz ciekawiej. Nauczyciele i uczniowie deklamowali wiersze zaaranżowane w małe etiudy teatralne. Jedni wyznawali sobie miłość w języku Puszkina, inni z tęsknoty pisali listy czerpiąc z kultury Goethego, Szekspira czy Verlaine’a. Ten wielojęzyczny spektakl przeplatany był piosenkami, by w finale zatańczyć rytmiczną i porywającą „belgijkę”.

Na zakończenie gratulacje i wyróżnienia otrzymali uczniowie – laureaci konkursu na najpiękniejszą kartkę napisaną w jednym z obcych języków. Wystawa najpiękniejszych kartek towarzyszyła przedstawieniu, stanowiąc niejako dodatkowy rekwizyt hotelowy.

Całość programu przygotowali nauczyciele języków Zespołu Szkół nr 2 w Mławie: Agata Młynarska, Elżbieta Borawska, Katarzyna Lewandowska, Anna Ogrzebacz, Katarzyna Browarek, Krzysztof Wiśniewski i Waldemar Chocholski wraz z uczniami.

Taki sposób świętowania Dnia Kobiet bardzo spodobał się wszystkim panom i pannom zgromadzonym w sali, o czym świadczył aplauz po przedstawieniu.

red.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ola
Ola
3 lata temu

Cyrk haha

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x