Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Jedenaście drużyn z pewnym awansem do ćwierćfinałów w lidze Urzędowej


KSP Mława nabór

W grupie A jak dotąd awans do fazy finałowej zapewniły sobie: Gmina Wieczfnia Kościelna – po wygranej z MDK 517-456, Ekonomik, który gładko wygrał z Urzędem Pracy 546-493 oraz Urząd Miasta po zwycięstwie nad SP 3 529-478. Urząd Pracy pomimo porażki jako czwarty w tej grupie również zapewnił sobie wejście do pucharów. W ostatnim meczu grupy po zwycięstwie nad MPS4 I szansę awansu zachowała wciąż Prokuratura. Awans w dużym stopniu zależeć będzie od wyniku w zaległym meczu z MKDiem.

W grupie B pewniakami są: Gmina Lipowiec Kościelny, która w ostatnim meczu wygrała z wicemistrzami ubiegłorocznej edycji, Sądem Rejonowym 554-522; SP 2, które ograło bez większych problemów Budowlankę 539-474. Pomimo porażek Sąd Rejonowy oraz Budowlanka dzięki swoim dobrym wcześniejszym meczom, zapewniły sobie awans do najlepszej 16-tki. Na uznanie zasługuje pierwsza wygrana w tym sezonie Przedszkola z ulicy Hożej. Dziewczyny z Przedszkola ograły po zaciętej rywalizacji SP 4 442-412.

W grupie C prym wiedzie wciąż niezwyciężony Urząd Skarbowy, który bez większych problemów ograł mistrzów drugiej edycji SP 6 590-460. Drugie miejsce w grupie zajmują MOPS i SP7, które jak na razie wygrały po trzy swoje mecze. Na koniec pierwszej czwórki wpadł Wydział Komunikacji, który w pięknym stylu wygrał z ekipą MHS 561-553.

Indywidualnie wśród mężczyzn najlepszym jest Paweł Koronowski (170,2), drugim Olgierd Zimnowidzki – 156,6. Tuż za nim jest coraz mocniejszy Jarek Goschorski – 151,2. Wśród kobiet zdecydowanie najlepsza jest wciąż Agnieszka Goschorska ze średnią 139,2 punktów. Drugie i trzecie miejsce kolejno należy do Grażyny z Urzędu Pracy oraz Ewa Szerszeń – odpowiednio 127,2 i 126,3 punktów.

autor i fot.: Kręgielnia Planeta

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Jedenaście drużyn z pewnym awansem do ćwierćfinałów w lidze Urzędowej"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
staton
Gość

Wielkie gratulacje dla autora teksu…..nabazgrać 255 słów (1700 liter), nawciskać tabelek i …… nawet jednego słowa o jakie rozgrywki chodzi. Naprawdę mistrzostwo świata…..noooo…..chyba że Mława kręglami stoi albo, że Codziennik robi się specjalistycznym portalem….proponuję wtedy nazwę „Sportowy Codziennik Kręglarski”…..z zaakcentowaniem słowa „sportowy” by nie pomyśleć że o chiropraktykę tu chodzi. A jeżeli do tego artykuł ten pisze ktoś z kręgielni, to tym bardziej pokazuje swój nieprofesjonalizm….. proponuje zająć się sportowym zbieraniem trufli.

wpDiscuz