Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Hat-trick Karpińskiego, dublet Żółtowskiego. Strzelcy na równo


Czternasta kolejka Dan-Bud Amatorskiej Ligi Fustalu przyniosła aż trzydzieści dziewięć bramek. Tych trafień mogło być znacznie więcej, ale w paru przypadkach zawiodła skuteczność. Najlepszą okazję do wpisania się na listę strzelców zmarnował Paweł Łukasik.

Zawodnik Drin Team-u egzekwował rzut karny. Gdyby trafił, spotkanie zespołu, w którym występuje, z Jokerem, zakończyłoby się podziałem punktów. Niestety ku rozpaczy swoich kolegów spudłował. Dwukrotni mistrzowie ligi z rzędu wygrali 2:1, a pokonana ekipa może się już pożegnać z marzeniami o medalowej lokacie. Dla Jokera trafili Zbigniew Krystkiewicz i Karol Roniewicz, dla Drin Team-u Maciej Jeziorski.

Na pozycji lidera utrzymała się FC Kępa. Największy udział w efektownym sukcesie mieli Nataniel Żółtowski i Maciej Skrobiński. Obaj ustrzelili po dublecie, co dla pierwszego z wymienionych graczy stanowi normę. Dzięki temu plasuje się na na czele klasyfikacji snajperów. Kroku dotrzymuje mu tylko Andrzej Karpiński. W konfrontacji z Marco napastnik Oldboyów zgromadził hat-tricka.

Rekordowy sukces w czwartkowy wieczór zanotowali piłkarze Mława Team. W batalii z ostatnim w tabeli Czaplicki Team strzelili aż dziewięć goli. Królem polowania okazał się Szymon Chmielewski – popisał się pięcioma celnymi uderzeniami, ustanawiając osobisty rekord sezonu.

Piętnasta kolejka została zaplanowana na piętnasty dzień marca. Zmierzą się wówczas: Marco z Easy Net-em, Mława Team ze Spartą, Drin Team z FC Kępą, Zielone Miasto z Jokerem i Czaplicki Team z Oldboyami.

XIV kolejka: Sparta – FC Kępa 3:7, Joker – Drin Team 2:1, Easy Net – Zielone Miasto 1:6  Oldboy – Marco 6:2, Mława Team – Czaplicki Team 10:1

Strzelcy: 25 – Nataniel Żółtowski (FC Kępa), Andrzej Karpiński (Oldboy), 22Łukasz Manelski (Sparta), 20 – Mariusz Walczak (Oldboy), 19 – Jarosław Krystkiewicz (Joker)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x