Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Wypadek koło wieży. Zobacz filmik


Jeden z czytelników nadesłał nam zapis z zamontowanego w aucie videorejestratora. Na nagraniu udało mu się uchwycić moment zderzenia dwóch aut: mazdy i skody na krzyżowaniu koło wieży. Zapis publikujemy kierowcom ku przestrodze. To zdarzenie akurat nie skończyło się dla jadących groźnymi obrażeniami, a jedynie poważnymi uszkodzeniami pojazdów.

KSP Mława nabór

Przypomnijmy: do zdarzenia doszło we wtorek 20 lutego br. Jak ustaliła policja, kierująca samochodem marki Mazda 323, 22-letnia mieszkanka powiatu mławskiego, jadąc drogą od miejscowości Trzcianka w kierunku Mławy, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Skoda Fabia. W związku z powyższym doprowadziła do zdarzenia z samochodem osobowym marki Skoda Fabia jadącym z Mławy w kierunku Szydłowa, którym kierował 54-letni mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego. W wyniku zaistniałego zdarzenia obrażenia ciała odniósł kierowca samochodu marki Skoda Fabia. Poszkodowanego przewieziono do szpitala w Mławie. Dziękujemy autorowi materiału za jego udostępnienie.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Wypadek koło wieży. Zobacz filmik"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Anonimowo
Gość

Tego skrzyżowania w tym miejscu w ogóle nie powinno być, kto zaakceptował ten projekt. Dopóki była droga gruntowa, to i owszem, ale jak kładziono asfalt i łączona tą drogą Ciechanów z Mławą, to w pierwszej kolejności ktoś się powinien zastanowić nad bezpieczeństwem użytkowników, bo od początku było wiadomo, że ruch tą drogą wzrośnie.
Jednak jeśli już nie zmieniono połączenia obu dróg, to masz rację powinno być tam rondo.

Mławiak
Gość

Te skrzyżowanie powinno być przerobione na rondo nie ma tygodnia aby tam nie było kolizji.

wpDiscuz