Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W mławskich sklepach trwa zbiórka żywności prowadzona przez Caritas Diecezji Płockiej


Dominika i Iza w Biedronce na os. Młodych

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


W dniach 9 – 10 marca br. Caritas Diecezji Płockiej po raz kolejny włącza się w XIV edycję ogólnopolskiej zbiórki żywności realizowaną pod hasłem „Tak – POMAGAM”.

Zbiórka żywności zostanie przeprowadzona w sieciach handlowych przy wsparciu ok. 300 wolontariuszy będzie prowadzona w 44 sklepach zlokalizowanych na terenie naszej diecezji, w tym w Płocku, Mławie, Pułtusku, Żurominie, Sierpcu, Płońsku, Makowie Mazowieckim, Nasielsku i Nowym Dworze Mazowieckim. Podczas XIV zbiórki wolontariusze będą zbierać artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia oraz łatwe w przechowywaniu. Przedmiotem zbiórki będą artykuły codziennej potrzeby takie jak: mleko, mąka, cukier, makaron, ryż, płatki kukurydziane, herbata, słodycze oraz konserwy mięsne i rybne, a także środki czystości. Zebrana żywność zostanie przekazana osobom potrzebującym z terenu diecezji płockiej.

Wspólnie możemy sprawić, aby Wielkanocne Święta były radosne dla tych wszystkich osób, których nie stać na podstawowe zakupy: chleb, wędlinę czy słodycze, a naszą zapłatą niech będzie szczęście i radość obdarowanych.

źródło: Caritas Diecezji Płockiej

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x