Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

W mławskich sklepach trwa zbiórka żywności prowadzona przez Caritas Diecezji Płockiej


Dominika i Iza w Biedronce na os. Młodych

KSP Mława nabór

W dniach 9 – 10 marca br. Caritas Diecezji Płockiej po raz kolejny włącza się w XIV edycję ogólnopolskiej zbiórki żywności realizowaną pod hasłem „Tak – POMAGAM”.

Zbiórka żywności zostanie przeprowadzona w sieciach handlowych przy wsparciu ok. 300 wolontariuszy będzie prowadzona w 44 sklepach zlokalizowanych na terenie naszej diecezji, w tym w Płocku, Mławie, Pułtusku, Żurominie, Sierpcu, Płońsku, Makowie Mazowieckim, Nasielsku i Nowym Dworze Mazowieckim. Podczas XIV zbiórki wolontariusze będą zbierać artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia oraz łatwe w przechowywaniu. Przedmiotem zbiórki będą artykuły codziennej potrzeby takie jak: mleko, mąka, cukier, makaron, ryż, płatki kukurydziane, herbata, słodycze oraz konserwy mięsne i rybne, a także środki czystości. Zebrana żywność zostanie przekazana osobom potrzebującym z terenu diecezji płockiej.

Wspólnie możemy sprawić, aby Wielkanocne Święta były radosne dla tych wszystkich osób, których nie stać na podstawowe zakupy: chleb, wędlinę czy słodycze, a naszą zapłatą niech będzie szczęście i radość obdarowanych.

źródło: Caritas Diecezji Płockiej

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz