Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza miasta Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
meblolux

Stupsk. Na jezdnię wywróciła się przyczepa pełna obornika


Przez dłuższy czas  częściowo zablokowana pozostawała droga wojewódzka 615 w miejscowości Stupsk. W samym Stupsku, na ostrym zakręcie wywróciła się przyczepa, ciągnięta przez traktor, a załadowana obornikiem. W tej chwili kończy się sprzątanie obornika zalegającego na jezdni przez właściciela. Do zdarzenia doszło dzisiaj (9 marca), około godziny 12 – tej.

reklama wyborcza wybory samorządowe 2018 wybory Mława powiat mławski

– Zdarzenie zabezpiecza jednostka OSP ze Stupska oraz jeden pojazd z JRG Mława. Po uprzątnięciu obornika strażacy  zmyją jezdnię – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500