Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Stupsk. Na jezdnię wywróciła się przyczepa pełna obornika


Przez dłuższy czas  częściowo zablokowana pozostawała droga wojewódzka 615 w miejscowości Stupsk. W samym Stupsku, na ostrym zakręcie wywróciła się przyczepa, ciągnięta przez traktor, a załadowana obornikiem. W tej chwili kończy się sprzątanie obornika zalegającego na jezdni przez właściciela. Do zdarzenia doszło dzisiaj (9 marca), około godziny 12 – tej.

Sprzedam Piec


– Zdarzenie zabezpiecza jednostka OSP ze Stupska oraz jeden pojazd z JRG Mława. Po uprzątnięciu obornika strażacy  zmyją jezdnię – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x