Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Najmłodsze dziewczęta też świętowały Dzień Kobiet


8 marca to szczególny dzień w kalendarzu, również w kalendarzu przedszkolaka. Obchodzony tego dnia Dzień Kobiet na długo pozostanie w pamięci  dziewczynek ale i chłopców z punktu przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Wieczfni Kościelnej.

KSP Mława nabór

Był modowy wybieg i prezentacja na czerwonym dywanie, a dziewczęta zadziwiły wszystkich szałowymi kreacjami. Po pokazie mody, męskie jury miało nie lada kłopot z wyborem Miss. Nie zabrakło też wesołej zabawy oraz poczęstunku przygotowanego przez chłopców, który rzecz jasna zawierał tylko kilka kalorii i absolutnie nie wpływał na linię, za to smakował przepysznie.

źródło i fot. Punkt przedszkolny SP w Wieczfni Kościelnej

oprac. red

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz