Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Najmłodsze dziewczęta też świętowały Dzień Kobiet


8 marca to szczególny dzień w kalendarzu, również w kalendarzu przedszkolaka. Obchodzony tego dnia Dzień Kobiet na długo pozostanie w pamięci  dziewczynek ale i chłopców z punktu przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Wieczfni Kościelnej.

Sprzedam Piec


Był modowy wybieg i prezentacja na czerwonym dywanie, a dziewczęta zadziwiły wszystkich szałowymi kreacjami. Po pokazie mody, męskie jury miało nie lada kłopot z wyborem Miss. Nie zabrakło też wesołej zabawy oraz poczęstunku przygotowanego przez chłopców, który rzecz jasna zawierał tylko kilka kalorii i absolutnie nie wpływał na linię, za to smakował przepysznie.

źródło i fot. Punkt przedszkolny SP w Wieczfni Kościelnej

oprac. red

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x