Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Henryk Antczak kandydat do Rady Powiatu Mławskiego wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Najmłodsze dziewczęta też świętowały Dzień Kobiet


8 marca to szczególny dzień w kalendarzu, również w kalendarzu przedszkolaka. Obchodzony tego dnia Dzień Kobiet na długo pozostanie w pamięci  dziewczynek ale i chłopców z punktu przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Wieczfni Kościelnej.

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Był modowy wybieg i prezentacja na czerwonym dywanie, a dziewczęta zadziwiły wszystkich szałowymi kreacjami. Po pokazie mody, męskie jury miało nie lada kłopot z wyborem Miss. Nie zabrakło też wesołej zabawy oraz poczęstunku przygotowanego przez chłopców, który rzecz jasna zawierał tylko kilka kalorii i absolutnie nie wpływał na linię, za to smakował przepysznie.

źródło i fot. Punkt przedszkolny SP w Wieczfni Kościelnej

oprac. red

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500