Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Tomasz Stockinger specjalnie dla mławskich pań


Podczas tego koncertu mławianie mogli przypomnieć sobie niezapomniane piosenki dwudziestolecia międzywojennego oraz poczuć atmosferę przedwojennych spotkań kabaretowych, których nieodłącznym elementem był występ artysty z akompaniamentem żywego instrumentu.

KSP Mława nabór

Śpiewający i ujmujący urokiem przedwojennego amanta – Tomasz Stockinger wraz z pianistą Stefanem Gąsieniecem zaprezentowali znane i lubiane utwory, które trafiły do serc pań zasiadających na widowni. W programie przygotowanym z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet pojawiły się również żydowskie szmoncesy, anegdoty, żarty oraz mini lekcje etykiety, poprowadzone z humorem i przymrużeniem oka. Sala kina MDK wypełniona była po brzegi, a publiczność nie chciała rozstawać się z artystami. Z pewnością zapamiętamy ten wieczór na długo.

źródło i fot: MDK Mława

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

20 - liczba komentarzy w artykule "Tomasz Stockinger specjalnie dla mławskich pań"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Melonick
Gość

ho ho ale musiały być hopsztosy 😀

Jarząbek
Gość

A radni ciągle nie odpuszczają i w dalszym ciągu walczą o palmę pierwszeństwa.
Dla poprawy humoru zaglądam czasami żeby zobaczyć ich wysiłki w wysyłaniu sms-ów.
Najbardziej podobają mi się zabiegi panów na drugim i trzecim miejscu – biedacy, starają się jak mogą dogonić Pola.
Panowie, chcę Wam powiedzieć, że nie dacie rady, bo tam nie sam Pol Wysyła. Jest młody, dość przystojny, a więc ma i swoje fanki, a Wy niestety…, odpuśćcie i nie ośmieszajcie się już – szkoda Waszych diet…

z bliska
Gość

Że Radny Pol jest młody to fakt. Ale że jest przystojny, to rzecz gustu Panie kolego Jarząbek, jest tak przystojny jak nie zapomniany aktor BELMONDO. A sms w większości na siebie wysyła sam POL,posmakował małolat władzy w samorządzie i zaczął szaleć, a co….nie wolno mu !!!

Feli
Gość

Za ciasny burmistrz ma kapelusz i marynarkę Pani K. wygląda bardzo atrakcyjnie

z bliska
Gość

Oj tam, na takie drobiazgi zwracacie uwagę, przez lata Burmistrz troszeczkę przytył, a garnitur zrobił się ciut za mały. Spoko na wybory sprawi sobie taki gang, że wam wszystkim oczy na wierzch wyjdą.

Anonimowo
Gość

Hmmm… – fakt nieźle wygląda, ale ta sukienka jej niestety nie pasuje, niedopasowana do figury, mankamenty powinno się ukrywać i tu powinny być nogi bardziej osłonięte, a nie wyeksponowane

Anonimowo
Gość

Śliczna, zawsze roześmiana i tak wiele wdzięku ma.
Wciąż adorowana przez cały czas.
Kasiu Kasieńko, co w sobie masz? …

Piotr
Gość

To ta Pani na zdjęciu jeszcze pracuje????

wpDiscuz