Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Audi kontra 78-latek


– Mławska policja ustala, jak doszło do potrącenia mężczyzny na przejściu dla pieszych znajdującym się na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Starego Rynku. Dziś około godziny 11:15,  37 – letni kierowca Audi A6,  zderzył się tam z 78 – letnim mężczyzną. Kierowca zabrał poszkodowanego do szpitala w Mławie, gdzie okazało się, że doznał złamania kciuka lewej ręki. Trwają dalsze czynności Policji – podaje mł. Asp. Aneta Prusik z KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

40
KOMENTARZE

avatar
1500
z bliska
Gość
z bliska

Po kilkunastu dniach zajrzałem aby sprawdzić jak się czuje „kobra” okazało się że ZDECHŁA.

Ten
Gość
Ten

Tak dużo wpisów, ale wszystkie nie na temat.

kobra
Gość
kobra

To prawda.Tak zacietrzewienie i ślepota ogranicza pole widzenia ogniskując je na przedmiocie nienawiści.Mój akces do dyskusji nastąpił w chwili trwającej wymiany ciosów.Nie sposób było nie ustosunkować się do absurdów.

kobra
Gość
kobra

posłuchaj no prostaku z bliska :szkoda głową o mur tłuc,kto był bucem będzie buc.Nie dość,że wypowiadasz się o sprawach o których nie masz pojęcia to w dodatku czynisz to poniżej gimnazjalnego eksperta.Najpierw skończ szkołę bucu prominentny.Zapamiętaj sobie,że lewactwo to skorupiaki,a nie umysły.POwiedz szczerze,podać ci adres najbliższego psychiatry chamie?Zapamiętaj co przeczytałeś.Nie kłócę się z idiotami.Sprowadzać dążą do swojego poziomu i POkonują doświadczeniem.Lecz więc obsesję,a nie szukaj widowni.Uznaj w końcu,że jesteś gorzej rozgarnięty niż kopa siana.Shut The Fuck Up!

kobra
Gość
kobra

Z bliska:To było oczywiste,że nie „zrozumiejo”,bo nie „myślo”(…).Do tego te błędy ortograficzne!Wstyd.A wymądrza się,jakby miał cokolwiek do powiedzenia.Komunikacja wokół twojego stanowiska przy twoim poziomie jest jałowa intelektualnie i na takim poziomie zacietrzewienia(zgęsienia),że szkoda na to czasu!Brak elementarnej logiki,kultury(same inwektywy) ,które zastępuje poczucie słuszności to kompletna głupawka.Mitologia ,dyletanctwo i ideologiczne zbaranienie.To wszystko co zaprezentowałeś.Proponuję,żebyś się już więcej nie kompromitował.

z bliska
Gość
z bliska

Dzięki za szczerość, wreszcie napisałeś w tym poście prawdę o sobie takiego ciemniaka na tym portalu jeszcze nie spotkałem, a ja proponuje abyś już zamknął już ten głupi ryj baranie, nie ucz kogoś jak sam jesteś ciemniakiem…..I zgodnie z przysłowiem UCZYŁ MARCIN MARCINA A SAM GŁUPI JAK ŚWINIA…..

kobra
Gość
kobra

Do z bliska:Ot i cała mławska elyta oderwana od koryta.Ten język magla-żargonimus nieprofesjonalis.Dopasować się do tego języka to tak jak uczestniczyć w mordobiciu Przy tym kręceniu się bez znaczenia w portowej knajpie.Po co ataki na ludzi?Zanim coś napiszesz pomyśl-tzn.połacz język z mózgiem(przy założeniu ,że takowy posiadasz.)Rozumiem,że życie przy korycie dla POpowca było lepsze,teraz został kwik.Zauważ,że twoje komentarze tracą jakąkolwiek moc przez negatywne emocje i jednostronność.Nie zauważyłeś ,że mierni zmierzają ku zapomnieniu znacznie wcześniej?Nie myl prawdy ze swoją opinią,wszak nie jesteś żadną wyrocznią.Żal za utraconym odebrał ci logikę i bezstronność.Nie masz gdzie go wylewać,robisz to,gdzie POpadnie.Twoja obecna POdróż to sposób na… Czytaj więcej »

z bliska
Gość
z bliska

Napiszę ci wprost językiem dla ciebie zrozumiałym, bo dla takich inteligentów z rozumem idioty tylko to morze dotrzeć..Me komentarze do kogo mają dotrzeć to dotrą, a że nie maja tyle plusów co twoje, nie szkodzi, powinieneś wiedzieć dlaczego tak się dzieje. Bo ja stanąłem na drodze BARANA, który przybrał postać kobry i pluje jadem ile się tylko da. Nie wybieraj mi autorytetów, sam sobie znajdę. Pomyliłeś się do pisania postów na portalu nie jest potrzebny język, raczej mózg, który pozwala myśleć a tego tobie naprawdę brakuje, sam się zastanawiam kto ci pisze te teksty, i przekazy to musi być gorszym… Czytaj więcej »

halo halo
Gość
halo halo

😀 😀 😀 😛

kobra
Gość
kobra

Od dawna wiadomo,że puste umysły robią najwięcej hałasu.Zero merytoryki,wiedzy,ale prostactwo,buta i pogarda ludzi prezentujących siebie (mat,z bliska)porażają.Jakieś okrągłe slogany rodem z tvn-u,z kodowskich ulicznic,brak utożsamiania się z narodem,w czyim interesie te komunały?-bo z pewnością nie Polek i Polaków .Rodzima targowica i „nowoczesność „to jest prawdziwy problem.Największy,bo wrogiem Polaków jest ta rodzima kanalia ,która żyje nienawiścią do własnego kraju..Jeśli nie jesteście przygotowani intelektualnie,to znaczy,że nie powinniście się wypowiadać publicznie.Jesteście na poziomie kuriozalnej ignorancji.Przy braku argumentów obrażacie porządnych ludzi-to wasza „siła”Kogoś ,kto nie zgadza się z pluciem na rząd próbujecie marginalizować,umniejszać.Żle to widzę.To sobie nie dajecie szansy,nie otworzycie oczu,bo w waszych ciasnych… Czytaj więcej »

z bliska
Gość
z bliska

No cóż—wystarczy sam nick aby wiedzieć z kim ma się do czynienia, a on świadczy o Tobie, a treść postu pożal się Boże, zero merytoryki prostactwo,buta, arogancja, i pogarda dla inaczej myślących. A to tylko dlatego że Ja nie mogę zaakceptować pisowskich rządów, które uwielbia mój adwersarz. A są to rządy pisowskich nieudaczników,którzy za nic mają prawo, uważają że prawo to oni, za nic mają Konstytucję, którą wraz ze swym Prezydentem nagminnie łamią. A pisząc o tych faktach, trafiasz na kobrę-Judasza, który klaszcze tym co szargają dobre imię Polski–Naszej Polski. Twojej i Mojej–a ty żyjesz nienawiścią do wszystkich którzy nie… Czytaj więcej »

hej
Gość
hej

Z bliska jak ci się Polska nie podoba to masz wybór. Możesz jechać do Moskwy, do Berlina ewentualnie do Jerozolimy. W Polsce skończył się czas dla oszustów, zdrajców i złodziei. Twoi kolesie tak się zastrzegali że jak wygra PiS to wyjadą i jakoś niestety dalej trzymają się pazurami Polski. Przecież droga wolna. Dlaczego tu siedzicie ? Rozumiem wasz płacz . Skończyło się eldorado. Na powrót pogody dla złodziei nie liczcie. Polacy przejrzeli na oczy. została was garstka. Wasza złodziejska POubecka partyjka się sypie. Lada chwila będziecie mieli 1 % . Ludzie się z was śmieją . Więc nie zaklinaj rzeczywistości… Czytaj więcej »

z bliska
Gość
z bliska

Mnie swym jadem nie zabijesz, a to co piszesz wypisz wymaluj dotyczy ciebie i twej sekty, więcej cierpliwości, a jeśli już będziesz wyjeżdżał a jestem przekonany że przyjdzie taki czas, to skontaktuj się z Waszczykowskim, a vize do SAN ESKOBAR dostaniesz za darmo, tam jest skupisko (wymoderowano). Tobie trzeba napisać wprost może wtedy przestaniesz pluć tym jadem, Z TAKIMI (wymoderowano), którzy widzą czubek tylko swego nosa, SZKODA PSUĆ SOBIE NERWY, jesteś nie reformowalny, ty w ogóle nic nie rozumiesz. A siedzimy tylko dlatego żeby doczekać czasu kiedy takie gady jak ty będą zamykać w klatkach, (wymoderowano). A RADA NA PRZYSZŁOŚĆ… Czytaj więcej »

hej
Gość
hej

Towarzysze ” z bliska” i „Mat” wasz czas się skończył. Świat się pięknie zmienia. Era poubecka odchodzi do lamusa więc się już nie męczcie bo szkoda zachodu . Nic już wam nie pomoże, żadne wycie, płacz , szlochanie, ryk i kwik 😀

z bliska
Gość
z bliska

Mylisz się hej! Nasz czas wolnych ludzi, dopiero przyjdzie, poczekamy cierpliwie jak DOJNA ZMIANA, swymi działaniami WAS wykończy i wtedy będzie płacz.. Bo tak skończą JUDASZE, tacy jak TY którzy dziś klaszczą tym co szargają dobre imię Polski, co plują na konstytucję, którzy pławią się w rozdawnictwie. Czemu? bo są kalekami moralnymi, pokrakami które za 500 srebrników sprzedadzą matkę, ojca a jeszcze dwójkę dzieci dorzucą gratis. To jest chore. taki naród nie powinien istnieć-gdyż Naród to wspólnota, a nie zlepek nienawidzących się frakcji. Ta sekta Zabrała nam całą wolność – tą o którą, Polacy walczyli od stuleci na całym świecie.-Wolność… Czytaj więcej »

Anonimowo
Gość
Anonimowo

dobrze,że zabral do szpitala!co drugi zostawilby dziadka na ulicy i uciekł.

z bliska
Gość
z bliska

Komentarz, co do tego zaproszenia pisowskich mławskich działaczy—Szanowni Panowie przestańcie nam wciskać takie zaproszenia na spotkania z takimi ludzmi jak Pan Wąsik. Wiem że ciężką wam się przyznać i jest wam na pewno wstyd za takich ludzi, a z pewnością będziecie go bronić , no ale cóż, mławianie powinni wiedzieć udając się na takie spotkanie kto to jest Pan Wąsik— a Pan Maciej Wąsik o którym ostatnio było głośno w tv, to GUMOWE UCHO PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI, to bliski znajomy braci R., którzy są bohaterami warszawskiej afery reprywatyzacyjnej, a jeden z nich podejrzany jest o przyjęcie łapówek w kwocie 30… Czytaj więcej »

z daleka
Gość
z daleka

poszedł won komuchu

Z bliska
Gość
Z bliska

Z takimi idiotami jak ty przybyszu z daleka nie prowadze polemik, widsc az natto ze do Mlawy przywiezli cie wtoczku i jeszcze ci sloma z butow wy hodzi, wies z chama wyjdzie, ale cham ze wsi nigdy. SPADAJ

z bliska
Gość
z bliska

Sam widzisz swój swojego zawsze pozna????, na przyszłość nie napinaj się tak bo ci żyłka pęknie i co wtedy.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Miałeś się nie udzielać

Z bliska
Gość
Z bliska

Pszeszkadzam ci mam dosc tych twoi h i tobie podobnych oszolomow, ktorzy piszo dla samego pisania, i zasmiecajo swymi postami portal, az czlowieka bierze obrzydliwosc na takie chamstwo, placo mi to pisze, a dojna zmiana da sie wam jeszcze we znaki.

halo halo
Gość
halo halo

Z bliska jak widać zdobył gruntowne wykształcenie 😀 😀 zacytuję : ” płaco, piszo, zaśmiecajo, w morde walo ” To już mnie nie dziwi poziom rozumowania 😀 Czasem człowiek chce zabłysnąć a wychodzi jak z bliska.

z bliska
Gość
z bliska

A mnie dziwi twój poziom rozumowania, tak winno być: płacą, piszą , ale ja nie zwracam uwagi na takie drobiazgi dla mnie liczy się treść mych postów, na które tobie brak po prostu wiedzy w tym temacie, i krzyczysz, ale tu biją murzynów, to z tobą taka dyskusja. Wykształcenie pomagali mi zdobywać tacy prof. ś.p. jak Anyszko, Witwicka, Hera, Sikorski, Uzarowicz, Skolim a że nie raz zrywałem się z lekcji, wydaje mi się że ciebie uczył ten co na fecebooku okazywał swe wdzięki, i dlatego nie dziwi mnie poziom twej dyskusji, bo mając takiego nauczyciela tonie dziwota. Jak sam widzisz… Czytaj więcej »

halo halo
Gość
halo halo

Tylko współczuć profesorom 😀

z bliska
Gość
z bliska

Tak zawziętego, durnego matoła już dawno na tym portalu nie spotkałem, współczuć należy tobie, bo zawiść i nienawiść to cecha pisowskich sympatyków, po tych postach widać że ty chyba masz coś z głową nie w porządku, i chyba nawet na leczenie jest już za pózno.

z bliska
Gość
z bliska

chyba piszesz sam o sobie????

Cyniczna
Gość
Cyniczna

Interpunkcja!!!!!

z bliska
Gość
z bliska

Dziękuje za uwagę słuszna—w pośpiechu tak wychodzi, ale ja dyktanda nie piszę, proszę to rozumieć.

halo halo
Gość
halo halo

Ciekawe czy „z bliska ” dostaje kasę za takie teksty ? Mylę się ? Może jednak nie ? Może to bezsilna wściekłość ? Słupki spadają , nie udało się zlikwidować ABW , IPN , coraz ciaśniej i coraz bliżej 😀

Z bliska
Gość
Z bliska

Obudz sie bo przydobrej zmianie jej sympatycy za halo, to w morde walo, a wtedy i ABW ci nie pomoze chyba ze ipn cos ns ciebie znajdzie, a jaknie to zglos sie do Macierewicza on ci na prwno pomoze.

Mat
Gość
Mat

Halo halo pokazałeś klasę. Czyżby wśród was tylko jedno na myśli kasa ?

Ģoja
Gość
Ģoja

Ale nam dojna zmiana odpowiada

Z bliska
Gość
Z bliska

Musisz naprawde uwazac bo cie tsk wydojo ze sie z.rozumemnie polapiesz

z bliska
Gość
z bliska

Ale nam, to znaczy komu, powinnaś się wypowiadać raczej za siebie. Ja z tą zmianą nie mam nic wspólnego dlatego wyciągam cale zło tej DOJNEJ ZMIANY a te słowa zacytowałem za Prezydentem DUDĄ,

halo halo
Gość
halo halo

Jeszcze raz do pana „z bliska” w sprawie dojnej zmiany. Nie wiem czy z bliska wie i rozumie co to jest manipulacja ale usiłuje manipulować pisząc o wysokich premiach. Więc wyjaśnię : Nagrody PiS o których pisze z bliska to 1,39 mln zł. NATOMIAST NAGRODY ZABIEDZONEJ PLATFORMY TO : 2008 rok 122 mln zł. 2009 rok – 95 mln zł. 2019 rok – 105 mln zł Razem w latach 2008 – 2015 na nagrody dla biedaków z platformy wydano 531.440.000 zł. Czyli panie ” z bliska” to była ZŁODZIEJSKA ZMIANA. To po pierwsze . Po drugie nie jest pan na… Czytaj więcej »

z bliska
Gość
z bliska

Jeszcze raz do Pana/i/ halo, halo. Sam już nie wiem kto tu jest manipulantem, ale takie informacje o nagrodach poprzedników i ich kwotach /tak są prawdziwe/ mogą szokować tylko tych twoich zwolenników DOBREJ ZMIANY, którzy łykają każdą informację, która jest podawana na skróty i ich to szokuje. Tylko jest jedno ale—na przyszłość czytaj informację do końca a nie tylko to co cię interesuje, i przestać manipulować nie mną, tylko swymi zwolennikami. A bardziej szczegółowo wygląda to tak na przykładzie roku 2011, urzędnicy pracujący w administracji publicznej otrzymali 600 mil. premii i nagród, a w/g danych w Polsce pracowało wtedy 123tys… Czytaj więcej »

halo halo
Gość
halo halo

hahahahaha

Mat
Gość
Mat

Do halo halo – jesteś zwolennikiem PiS i OK ale skoro mieliście być tacy wspaniali i wytykaliście PO ich błędy i nieprawidłowości to po co wy je popełniacie i postępujecie tak samo. Gdyby się zagłębić to wybacz ale niczym od PO się nie różnicie. Wasze chamskie zachowanie i pogarda dla wszystkich którzy mają inne zdanie świadczy jakimi jesteście. Można by już trylogie napisać o złych poczynaniach dobrej zmiany a minęła dopiero połowa kadencji. Ja wiem, że ty nie widzisz i nie słyszysz tego co złe z waszej strony.

z bliska
Gość
z bliska

Świetny post Mat i ocena rzeczywistości, nic dodać i nic ująć—wydawało mi się że na tym portalu nie znajdą się ludzi, którzy potrafią wytykać błędy. Mat tych bęcwałów już nikt nie przekona że czarne jest czarne, a białe jest białe, to powiedział ich wódz który w stanie wojennym spal do południa. A takie indywidualności,jak halo,halo, to jego wyznawcy. A takich ocen jak Twoja będzie coraz więcej, bo tylko od ludzi zależy czy powstrzymamy DOJNĄ ZMIANĘ