Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Mława. Audi kontra 78-latek


– Mławska policja ustala, jak doszło do potrącenia mężczyzny na przejściu dla pieszych znajdującym się na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Starego Rynku. Dziś około godziny 11:15,  37 – letni kierowca Audi A6,  zderzył się tam z 78 – letnim mężczyzną. Kierowca zabrał poszkodowanego do szpitala w Mławie, gdzie okazało się, że doznał złamania kciuka lewej ręki. Trwają dalsze czynności Policji – podaje mł. Asp. Aneta Prusik z KPP Mława.

KSP Mława nabór

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

39 - liczba komentarzy w artykule "Mława. Audi kontra 78-latek"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Ten
Gość

Tak dużo wpisów, ale wszystkie nie na temat.

kobra
Gość

To prawda.Tak zacietrzewienie i ślepota ogranicza pole widzenia ogniskując je na przedmiocie nienawiści.Mój akces do dyskusji nastąpił w chwili trwającej wymiany ciosów.Nie sposób było nie ustosunkować się do absurdów.

kobra
Gość

posłuchaj no prostaku z bliska :szkoda głową o mur tłuc,kto był bucem będzie buc.Nie dość,że wypowiadasz się o sprawach o których nie masz pojęcia to w dodatku czynisz to poniżej gimnazjalnego eksperta.Najpierw skończ szkołę bucu prominentny.Zapamiętaj sobie,że lewactwo to skorupiaki,a nie umysły.POwiedz szczerze,podać ci adres najbliższego psychiatry chamie?Zapamiętaj co przeczytałeś.Nie kłócę się z idiotami.Sprowadzać dążą do swojego poziomu i POkonują doświadczeniem.Lecz więc obsesję,a nie szukaj widowni.Uznaj w końcu,że jesteś gorzej rozgarnięty niż kopa siana.Shut The Fuck Up!

kobra
Gość

Z bliska:To było oczywiste,że nie „zrozumiejo”,bo nie „myślo”(…).Do tego te błędy ortograficzne!Wstyd.A wymądrza się,jakby miał cokolwiek do powiedzenia.Komunikacja wokół twojego stanowiska przy twoim poziomie jest jałowa intelektualnie i na takim poziomie zacietrzewienia(zgęsienia),że szkoda na to czasu!Brak elementarnej logiki,kultury(same inwektywy) ,które zastępuje poczucie słuszności to kompletna głupawka.Mitologia ,dyletanctwo i ideologiczne zbaranienie.To wszystko co zaprezentowałeś.Proponuję,żebyś się już więcej nie kompromitował.

z bliska
Gość

Dzięki za szczerość, wreszcie napisałeś w tym poście prawdę o sobie takiego ciemniaka na tym portalu jeszcze nie spotkałem, a ja proponuje abyś już zamknął już ten głupi ryj baranie, nie ucz kogoś jak sam jesteś ciemniakiem…..I zgodnie z przysłowiem UCZYŁ MARCIN MARCINA A SAM GŁUPI JAK ŚWINIA…..

kobra
Gość
Do z bliska:Ot i cała mławska elyta oderwana od koryta.Ten język magla-żargonimus nieprofesjonalis.Dopasować się do tego języka to tak jak uczestniczyć w mordobiciu Przy tym kręceniu się bez znaczenia w portowej knajpie.Po co ataki na ludzi?Zanim coś napiszesz pomyśl-tzn.połacz język z mózgiem(przy założeniu ,że takowy posiadasz.)Rozumiem,że życie przy korycie dla POpowca było lepsze,teraz został kwik.Zauważ,że twoje komentarze tracą jakąkolwiek moc przez negatywne emocje i jednostronność.Nie zauważyłeś ,że mierni zmierzają ku zapomnieniu znacznie wcześniej?Nie myl prawdy ze swoją opinią,wszak nie jesteś żadną wyrocznią.Żal za utraconym odebrał ci logikę i bezstronność.Nie masz gdzie go wylewać,robisz to,gdzie POpadnie.Twoja obecna POdróż to sposób na… Czytaj więcej »
z bliska
Gość
Napiszę ci wprost językiem dla ciebie zrozumiałym, bo dla takich inteligentów z rozumem idioty tylko to morze dotrzeć..Me komentarze do kogo mają dotrzeć to dotrą, a że nie maja tyle plusów co twoje, nie szkodzi, powinieneś wiedzieć dlaczego tak się dzieje. Bo ja stanąłem na drodze BARANA, który przybrał postać kobry i pluje jadem ile się tylko da. Nie wybieraj mi autorytetów, sam sobie znajdę. Pomyliłeś się do pisania postów na portalu nie jest potrzebny język, raczej mózg, który pozwala myśleć a tego tobie naprawdę brakuje, sam się zastanawiam kto ci pisze te teksty, i przekazy to musi być gorszym… Czytaj więcej »
halo halo
Gość

😀 😀 😀 😛

kobra
Gość
Od dawna wiadomo,że puste umysły robią najwięcej hałasu.Zero merytoryki,wiedzy,ale prostactwo,buta i pogarda ludzi prezentujących siebie (mat,z bliska)porażają.Jakieś okrągłe slogany rodem z tvn-u,z kodowskich ulicznic,brak utożsamiania się z narodem,w czyim interesie te komunały?-bo z pewnością nie Polek i Polaków .Rodzima targowica i „nowoczesność „to jest prawdziwy problem.Największy,bo wrogiem Polaków jest ta rodzima kanalia ,która żyje nienawiścią do własnego kraju..Jeśli nie jesteście przygotowani intelektualnie,to znaczy,że nie powinniście się wypowiadać publicznie.Jesteście na poziomie kuriozalnej ignorancji.Przy braku argumentów obrażacie porządnych ludzi-to wasza „siła”Kogoś ,kto nie zgadza się z pluciem na rząd próbujecie marginalizować,umniejszać.Żle to widzę.To sobie nie dajecie szansy,nie otworzycie oczu,bo w waszych ciasnych… Czytaj więcej »
z bliska
Gość
No cóż—wystarczy sam nick aby wiedzieć z kim ma się do czynienia, a on świadczy o Tobie, a treść postu pożal się Boże, zero merytoryki prostactwo,buta, arogancja, i pogarda dla inaczej myślących. A to tylko dlatego że Ja nie mogę zaakceptować pisowskich rządów, które uwielbia mój adwersarz. A są to rządy pisowskich nieudaczników,którzy za nic mają prawo, uważają że prawo to oni, za nic mają Konstytucję, którą wraz ze swym Prezydentem nagminnie łamią. A pisząc o tych faktach, trafiasz na kobrę-Judasza, który klaszcze tym co szargają dobre imię Polski–Naszej Polski. Twojej i Mojej–a ty żyjesz nienawiścią do wszystkich którzy nie… Czytaj więcej »
hej
Gość
Z bliska jak ci się Polska nie podoba to masz wybór. Możesz jechać do Moskwy, do Berlina ewentualnie do Jerozolimy. W Polsce skończył się czas dla oszustów, zdrajców i złodziei. Twoi kolesie tak się zastrzegali że jak wygra PiS to wyjadą i jakoś niestety dalej trzymają się pazurami Polski. Przecież droga wolna. Dlaczego tu siedzicie ? Rozumiem wasz płacz . Skończyło się eldorado. Na powrót pogody dla złodziei nie liczcie. Polacy przejrzeli na oczy. została was garstka. Wasza złodziejska POubecka partyjka się sypie. Lada chwila będziecie mieli 1 % . Ludzie się z was śmieją . Więc nie zaklinaj rzeczywistości… Czytaj więcej »
z bliska
Gość
Mnie swym jadem nie zabijesz, a to co piszesz wypisz wymaluj dotyczy ciebie i twej sekty, więcej cierpliwości, a jeśli już będziesz wyjeżdżał a jestem przekonany że przyjdzie taki czas, to skontaktuj się z Waszczykowskim, a vize do SAN ESKOBAR dostaniesz za darmo, tam jest skupisko (wymoderowano). Tobie trzeba napisać wprost może wtedy przestaniesz pluć tym jadem, Z TAKIMI (wymoderowano), którzy widzą czubek tylko swego nosa, SZKODA PSUĆ SOBIE NERWY, jesteś nie reformowalny, ty w ogóle nic nie rozumiesz. A siedzimy tylko dlatego żeby doczekać czasu kiedy takie gady jak ty będą zamykać w klatkach, (wymoderowano). A RADA NA PRZYSZŁOŚĆ… Czytaj więcej »
wpDiscuz