Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Starostwo Powiatowe Mława
Logo
meblolux
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

FC Kępa nowym liderem. Druga porażka Zielonego Miasta


Słoneczne ogrody Mława

Reprezentanci FC Kępa zostali nowym liderem Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu. W konfrontacji z prowadzącym w tabeli Jokerem nie dali żadnych szans konkurentom. Bohaterem pojedynku okazał się Nataniel Żółtowski.

Po raz drugi w sezonie zakończył pojedynek z dorobkiem czterech trafień. Na dodatek mógł liczyć na wsparcie kolegów – na listę strzelców wpisali się także Maciej Skrobiński (2), Piotr Hołownia i Dawid Szwarc. Odpowiedź rywali był skromna, celnymi strzałami popisali się Sławomir Gołębiewski (2) i Jarosław Krystkiewicz.

Drugą „wpadkę” z rzędu zanotowało Zielone Miasto. W pojedynku z Oldboyami nie zdołali zablokować jednego ataku rywali, zakończonego celnym strzałem Andrzeja Karpińskiego.

Czwarte zwycięstwo z rzędu zanotowali reprezentanci Drin Team. Tym razem okazali się lepsi od Easy-Netu – honor przeciwników uratował Tomasz Włodarski. Hat-tricka skompletował Marek Waśniewski, do siatki wśród zwycięzców pocelował także Maciej Jeziorski.

W ostatnim czasie nie próżnuje też Marco. Po tym jak w dwóch poprzednich spotkaniach strzeliło po dziesięć bramek. Tym razem zadowolili się sześcioma. W starciu z Mława Team skutecznymi strzałami popisali się Radosław Smoliński (2), Mateusz Sokół (2), Kamil Gorzechowski i Sebastian Miecznikowski.

W ostatnim meczu trzynastej serii Sparta po raz drugi w sezonie okazała się lepsza od Czaplicki Team. Triumfowała 3:2 – bramki strzelili Łukasz Manelski, Mariusz Dubel i Łukasz Maciak. Dla outsidera trafili Kamil Kucki i Paweł Urbański.

Czternasta kolejka zostanie rozegrana już dzisiaj wieczorem. Dojdzie wówczas do spotkań:  Sparta – FC Kępa, Joker – Drin Team, Easy Net – Zielone Miasto, Oldboy – Marco, Mława Team – Czaplicki Team.

XIII kolejka (1.03): Marco – Mława Team 6:0, Czaplicki Team – Sparta 2:3 (P. Kucki, P. Urbański – Ł. Manelski, M. Dubel, Ł. Maciak), FC Kępa – Joker 8:3, Drin Team – Easy Net 4:1 (M. Waśniewski 3, M. Jeziorski – T. Włodarski), Zielone Miasto – Oldboy 0:1

Klasyfikacja strzelców: 23 – Nataniel Żółtowski (FC Kępa), 22 – Andrzej Karpiński (Oldboy), 20Łukasz Manelski (Sparta), 19 – Jarosław Krystkiewicz (Joker), 18 – Mariusz Walczak (Oldboy).

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500