Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Zobacz i posłuchaj rapowania Dominika Breńskiego


Dominik Breński, utytułowany mławski lekkoatleta i skoczek w dal w nowej odsłonie. Tym razem jako raper. Właśnie ukazał się nowy teledysk promujący jego pierwszy album  „Po Swoje. Mixtape”. Na płycie znalazło się 16 utworów, a na serwisie YouTube pojawiła się pierwsza zapowiedź nagranego materiału.

KSP Mława nabór

– Pamiętajcie, zawsze róbcie to co kochacie, bo tylko to może sprawić wam ogromną radość. Chciałbym podziękować wszystkim osobom za pomoc i motywację do pracy nad moją solową płytą – mówi o swoim albumie Dominik.

Teledysk można zobaczyć tutaj:

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

14 - liczba komentarzy w artykule "Zobacz i posłuchaj rapowania Dominika Breńskiego"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
johnatan
Gość

Zobacz i spróbuj posłuchać……..rapchownia

Alex
Gość

Wyczuwam ból dupy. Boli was ze ktoś coś w życiu robi i chce do czegos dojść oj wsyyyyd ludzie. Zamiast siedziec i pisac te przykre komentarze weźcie sie do roboty. Nie pasuje to po co tu wg wchodzicie ? Mija sie to z celem

Radzio
Gość

Zdolny młodzieniec…

Anka
Gość

Na tym świecie są takie rzeczy co się nawet filozofom nie śniły

Siara Siarzewski
Gość

Jakby to powiedział klasyk „Mają rozmach sku…..ny”

wpDiscuz