Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zbiórka krwi „SpoKREWnieni służbą” w hołdzie Żołnierzom Wyklętym


W ramach ogólnopolskiej akcji pn. „spoKREWnieni służbą”, którą patronatem objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, służby podległe MSWiA, w hołdzie Żołnierzom Wyklętym oddawać będą krew osobom chorym i ofiarom wypadków.


W ramach akcji przez cały marzec będą się odbywać zbiórki krwi na terenie całego Garnizonu Mazowieckiego Policji.

W Mławie zbiórka odbędzie się 22 marca 2018 roku od godz. 7:00 w Centrum Krwiodawstwa ul. Anny Dobrskiej 1 w Mławie.

Do oddawania krwi zachęcamy funkcjonariuszy Policji, PSP oraz innych służb mundurowych, druhów OSP oraz mieszkańców pow. mławskiego. Takie wspólne działania mają dać poczucie wzajemnego wsparcia oraz integracji służb wokół idei krwiodawstwa.

Pamiętajmy, że nasza krew jest bezcennym, często jedynym darem ratującym zdrowie i życie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x