Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Konrad Wojnarowski kandydat do sejmiku PSL Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Siatkarski turniej „jedynek” w Lipowcu Kościelnym – „siódemka” górą!


W siatkarskim turnieju „jedynek”  wzięli udział zawodnicy z Żuromina, Lipowca Kościelnego i Mławy. Rywalizowało ze sobą 12 jednoosobowych drużyn. Świetnie zaprezentowali się młodzi siatkarze z „siódemki”, zajmując wszystkie miejsca na podium. Na pierwszym miejscu uplasował się Mateusz Bucholski, drugie zajął Aleksander Osiecki, trzeci był Adam Kobylecki. Klasę sportową ze Szkoły Podstawowej nr 7 reprezentowali: Mateusz Bucholski, Aleksander Osiecki, Adam Kobylecki i Gracjan Gregorczyk. Gratulacje dla zawodników i opiekuna!!!

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Źródło i fot. SP nr 7

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500