Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Siatkarski turniej „jedynek” w Lipowcu Kościelnym – „siódemka” górą!


W siatkarskim turnieju „jedynek”  wzięli udział zawodnicy z Żuromina, Lipowca Kościelnego i Mławy. Rywalizowało ze sobą 12 jednoosobowych drużyn. Świetnie zaprezentowali się młodzi siatkarze z „siódemki”, zajmując wszystkie miejsca na podium. Na pierwszym miejscu uplasował się Mateusz Bucholski, drugie zajął Aleksander Osiecki, trzeci był Adam Kobylecki. Klasę sportową ze Szkoły Podstawowej nr 7 reprezentowali: Mateusz Bucholski, Aleksander Osiecki, Adam Kobylecki i Gracjan Gregorczyk. Gratulacje dla zawodników i opiekuna!!!

Sprzedam Piec


Źródło i fot. SP nr 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x