Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Katastrofa smoleńska – fakty i mity. Spotkanie odwołane


Klub Obywatelski zaprasza na otwarte spotkanie z posłem na Sejm RP Marcinem Kierwińskim oraz byłym przewodniczącym Komisji Badania Wypadków Lotniczych dr inż. Maciejem Laskiem.

Temat spotkania „Katastrofa smoleńska – fakty i mity”.

Organizatorzy zapraszają do Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie przy ulicy Ordona 14 w dniu 14 marca br. (środa) o godzinie 18:00.

AKTUALIZACJA 9.03.2018 r.

Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora spotkanie „Katastrofa smoleńska – fakty i mity” zostaje odwołane.

Ogłoszenie sponsorowane

(do dn. 5.09.2018 opłata za powyższe ogłoszenie sponsorowane nie została uregulowana)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]