Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Ciechanów. Zabrał pijanemu kierowcy kluczyki i wezwał policję


Postawa godną naśladowania wykazał się mieszkaniec Ciechanowa, który zatrzymał nietrzeźwego kierowce oraz powiadomił policjantów. 49-letni kierowca opla poruszał się po ciechanowskich drogach mając w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu.

KSP Mława nabór

– Wczoraj około godz. 14:10 , oficer dyżurny ciechanowskiej policji otrzymał zgłoszenie o ujęciu najprawdopodobniej nietrzeźwego kierującego. Podejrzenia  zgłaszającego mężczyzny wzbudził sposób prowadzenia pojazdu przez kierowcę.  Kierowca opla dwa razy przejechał na czerwonym świetle a skrzyżowanie ulicy 17 Stycznia z ul. Tatarską pokonał na wprost ruszając z lewoskrętu. Gdy usiłował pokonać kolejne skrzyżowanie zatrzymał się przed sygnalizacją jednak jego pojazd zaczął staczać się na pojazd zgłaszającego. Mieszkaniec Ciechanowa podbiegł do kierowcy opla i otworzył drzwi gdy wyczuł alkohol, natychmiast wyjął kluczyki ze stacyjki pojazdu aby uniemożliwić mu dalszą jazdę. O całym, zajściu poinformował policję. Badanie na zawartość alkoholu 49-letniego kierowcy opla wykazało blisko 2,5 promila alkoholu. Nietrzeźwy kierowca odpowie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie przed sądem – podaje KPP w Ciechanowie.

Słowa uznania policjanci skierowali też do kierowcy, który dokonał obywatelskiego zatrzymania nietrzeźwego.

– Ciechanowska policja kieruje słowa uznania dla obywatelskiej postawy mieszkańca Ciechanowa. Dzięki swojej zdecydowanej reakcji udaremnił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy, który stwarzał zagrożenie dla życia i zdrowia innych uczestników ruchu – podaje kom. Jolanta Bym z KPP Ciechanów.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

1 Komentarz w artykule "Ciechanów. Zabrał pijanemu kierowcy kluczyki i wezwał policję"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Dawid
Gość

Gratulację dla tego pana i Wielki Szacun za eliminowanie morderców.

wpDiscuz