Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ciechanów. Zabrał pijanemu kierowcy kluczyki i wezwał policję


Postawa godną naśladowania wykazał się mieszkaniec Ciechanowa, który zatrzymał nietrzeźwego kierowce oraz powiadomił policjantów. 49-letni kierowca opla poruszał się po ciechanowskich drogach mając w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu.


– Wczoraj około godz. 14:10 , oficer dyżurny ciechanowskiej policji otrzymał zgłoszenie o ujęciu najprawdopodobniej nietrzeźwego kierującego. Podejrzenia  zgłaszającego mężczyzny wzbudził sposób prowadzenia pojazdu przez kierowcę.  Kierowca opla dwa razy przejechał na czerwonym świetle a skrzyżowanie ulicy 17 Stycznia z ul. Tatarską pokonał na wprost ruszając z lewoskrętu. Gdy usiłował pokonać kolejne skrzyżowanie zatrzymał się przed sygnalizacją jednak jego pojazd zaczął staczać się na pojazd zgłaszającego. Mieszkaniec Ciechanowa podbiegł do kierowcy opla i otworzył drzwi gdy wyczuł alkohol, natychmiast wyjął kluczyki ze stacyjki pojazdu aby uniemożliwić mu dalszą jazdę. O całym, zajściu poinformował policję. Badanie na zawartość alkoholu 49-letniego kierowcy opla wykazało blisko 2,5 promila alkoholu. Nietrzeźwy kierowca odpowie za swoje nieodpowiedzialne zachowanie przed sądem – podaje KPP w Ciechanowie.

Słowa uznania policjanci skierowali też do kierowcy, który dokonał obywatelskiego zatrzymania nietrzeźwego.

– Ciechanowska policja kieruje słowa uznania dla obywatelskiej postawy mieszkańca Ciechanowa. Dzięki swojej zdecydowanej reakcji udaremnił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy, który stwarzał zagrożenie dla życia i zdrowia innych uczestników ruchu – podaje kom. Jolanta Bym z KPP Ciechanów.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Dawid
Dawid
4 lata temu

Gratulację dla tego pana i Wielki Szacun za eliminowanie morderców.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x