Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Uwaga! Na drogach będzie bardzo niebezpiecznie


W związku z nadchodzącymi opadami marznącego deszczu Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia dla pięciu województw, w tym dla Mazowsza.

KSP Mława nabór

Szczególnie niebezpiecznie będzie na wschodzie i w centrum kraju, gdzie pojawią się opady śniegu, śniegu z deszczem i deszczu. Nie ustąpi też mróz, który w połączeniu z miejscowymi opadami będzie tworzył niebezpieczne warunki dla kierowców. Możemy spodziewać się oblodzonych dróg.

Na obszarze województwa mazowieckiego prognozuje się występowanie od popołudnia, głównie w nocy, słabych opadów marznącego deszczu lub mżawki, powodujących gołoledź. Strefa opadów będzie przemieszczać się z południa na północ województwa. Prawdopodobieństwo: 85% (Opady marznące). Ważność: od 2018-03-06 12:30 do 2018-03-07 10:00.

źródło: IMGW-PIB/oprac. red.

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz