Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Strzegowo. Zasłabł i zmarł kierowca autobusu


Nie żyje 62 – letni mężczyzna, kierowca autobusu. Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 8:40 z Strzegowie przy ulicy Wyzwolenia. Mężczyzna jechał już pustym autobusem i w pewnym momencie poczuł się źle. Nie pomogła akcja reanimacyjna służb ratunkowych, niestety kierowca zmarł.

KSP Mława nabór

– Zgłoszenie o zasłabnięciu kierowcy otrzymaliśmy o godzinie 8:43. Do zdarzenia wyjechały dwa zastępy JRG Mława i zastęp OSP Strzegowo. Do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego strażacy podjęli akcję reanimacyjną – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

– Kierowca autobusu to 62 – letni mężczyzna. Wracał autobusem do zajezdni, źle się poczuł i zadzwonił do żony. Ta z kolei powiadomiła służby ratunkowe. Pomimo prowadzonej reanimacji mężczyzna zmarł – informuje st.asp. Aneta Prusik z KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz