Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strzegowo. Zasłabł i zmarł kierowca autobusu


Nie żyje 62 – letni mężczyzna, kierowca autobusu. Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 8:40 z Strzegowie przy ulicy Wyzwolenia. Mężczyzna jechał już pustym autobusem i w pewnym momencie poczuł się źle. Nie pomogła akcja reanimacyjna służb ratunkowych, niestety kierowca zmarł.

– Zgłoszenie o zasłabnięciu kierowcy otrzymaliśmy o godzinie 8:43. Do zdarzenia wyjechały dwa zastępy JRG Mława i zastęp OSP Strzegowo. Do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego strażacy podjęli akcję reanimacyjną – podaje oficer dyżurny PSP w Mławie.

– Kierowca autobusu to 62 – letni mężczyzna. Wracał autobusem do zajezdni, źle się poczuł i zadzwonił do żony. Ta z kolei powiadomiła służby ratunkowe. Pomimo prowadzonej reanimacji mężczyzna zmarł – informuje st.asp. Aneta Prusik z KPP Mława.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x