Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gorące posiłki bardzo się przydały


Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie w minioną niedzielę zakończył wydawanie gorących posiłków dla potrzebujących. Taką akcję podjęto od dnia 27 lutego w związku z utrzymującymi się niskimi temperaturami. Pracownicy MOPS codziennie wydawali 60 litrów gorącej zupy z wkładką i chlebem przygotowywanej przez mławski szpital. Posiłek otrzymywali również ci, którzy nie posiadali własnych naczyń.

Sprzedam Piec


– W okresie trwania akcji codziennie, również w sobotę i niedzielę wydawaliśmy 60 litrów gorącej zupy z wkładką. Z posiłków korzystało około 60 osób dziennie i to zarówno osoby nowe jak i te, które z posiłków w MOPS korzystały wcześniej. Jest już cieplej, więc na razie akcji nie będziemy kontynuować – mówi Dorota Kaczorek – Magdalińska dyrektor MOPS w Mławie.

O tym, że gorące posiłki bardzo się przydały, mówili korzystający z tej formy pomocy.  Zwykle tak było, że zaraz po przywiezieniu kotłów z zupą pod budynkiem ustawiała się kolejka chętnych.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Cyniczna
Cyniczna
3 lata temu

A od kiedy to głód zależy od temperatury? Urzędnicy w ratuszu też przestali jeść jak temperatura skoczyła na plus?

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu

mops powinien prowadzić całoroczne ciepłe posiłki . to lepsze jak pomoc pieniężna to dociera do tych naprawde potrzebujących

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x