Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Gorące posiłki bardzo się przydały


Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie w minioną niedzielę zakończył wydawanie gorących posiłków dla potrzebujących. Taką akcję podjęto od dnia 27 lutego w związku z utrzymującymi się niskimi temperaturami. Pracownicy MOPS codziennie wydawali 60 litrów gorącej zupy z wkładką i chlebem przygotowywanej przez mławski szpital. Posiłek otrzymywali również ci, którzy nie posiadali własnych naczyń.

KSP Mława nabór

– W okresie trwania akcji codziennie, również w sobotę i niedzielę wydawaliśmy 60 litrów gorącej zupy z wkładką. Z posiłków korzystało około 60 osób dziennie i to zarówno osoby nowe jak i te, które z posiłków w MOPS korzystały wcześniej. Jest już cieplej, więc na razie akcji nie będziemy kontynuować – mówi Dorota Kaczorek – Magdalińska dyrektor MOPS w Mławie.

O tym, że gorące posiłki bardzo się przydały, mówili korzystający z tej formy pomocy.  Zwykle tak było, że zaraz po przywiezieniu kotłów z zupą pod budynkiem ustawiała się kolejka chętnych.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

2 - liczba komentarzy w artykule "Gorące posiłki bardzo się przydały"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
Cyniczna
Gość

A od kiedy to głód zależy od temperatury? Urzędnicy w ratuszu też przestali jeść jak temperatura skoczyła na plus?

Anonimowo
Gość

mops powinien prowadzić całoroczne ciepłe posiłki . to lepsze jak pomoc pieniężna to dociera do tych naprawde potrzebujących

wpDiscuz