Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Sławomir Kowalewski kandydat na burmistrza miasta Mława 2018 samorządowcy Mława powiat mławski
Logo
szkolenia kursy Mława egzamin państwowy na miescu blisko solidnie koparki koparko-ładowarki ładowarki walec drogowy

Dziś policjanci kontrolują poziom spalin i stan techniczny


Dziś na terenie całego kraju i również na terenie pow. mławskiego, od wczesnych godzin rannych policjanci z wydziału ruchu drogowego prowadzą wzmożone działania pod kryptonimem „Smog”.

reklama wyborcza wybory samorządowe 2018 wybory Mława powiat mławski

„Smog” – to działania, kontrolno–prewencyjne na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego w 2018 roku, których celem jest zwrócenie uwagi na prawidłowy stan techniczny pojazdów i emisję spalin do atmosfery. Policjanci będą eliminować z ruchu drogowego pojazdy niesprawne technicznie.

Stróże prawa sprawdzają, czy kontrolowane przez nich pojazdy, nie emitują spalin o nadmiernej toksyczności, a także reagują na wykroczenia drogowe związane ze stanem technicznym pojazdów.

Prowadzone działania mają również charakteredukacyjny. Policjanci przypominają dziś kierującym, że dający się we znaki smog, to nie tylko „zasługa” kominów fabryk i słabej jakości paliwa opałowego domów jednorodzinnych, ale także niesprawnych technicznie pojazdów i złej jakości ich spalin.

źródło: mł. asp. Aneta Prusik/KPP Mława/oprac.red

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

1500
Zofia

Dzięki Melania , zgadzam się . Też o to mi chodziło!

Anonimowo

W pierwszej kolejności powinni sprawdzić autobusy MKM, a później PKS

Melania

A moze nalezaloby sprawdzic tez jakosc paliwa,ktore jest w sprzedazy,tak samo jak jakosc wegla.Gdyby organy panstwowe zaczely najpierw od tych na wyzszym poziomie,to zwyczajny Kowalski nie musialby placic za wystepki wszystkich.Zlej jakosci wegiel sprowadzany nie wiadomo z kad,zlej jakosci paliwo na stacjach paliw,to sa skutki smogu i na dodatek jeszcze brak polityki kolejnych rzadow pomocy w wymianie piecow,systemow grzewczych itp.Zaczynajac taka akcje najpierw zaczyna sie od podstaw nie od karania tych najubozszych,no chyba,ze chce sie zarobic.

Zenon

Trucicieli należy wyeliminować z ruchu drogowego.

Zofia

Tak , te i tabor PKS (kopcie) są eko najbardziej )

Gość

Zofia ty się boisz jeździć autobusami a wiesz czy one kopcą czy nie, chyba że ta Zofia to konkurentka PKS-u z za miedzy co ?

Maria

Mkm?!? 🙂