Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ciechanów. Wywróciła się cysterna mlekiem


Dziś około godz. 7:20 w Ciechanowie na ul. Kasprzaka, (droga krajowa nr 50), doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu z cysterną.

Sprzedam Piec


Według ustaleń policjantów, 47-letni kierowca pojazdu ciężarowego z cysterną przewożącą mleko, wykonał nieprawidłowy manewr skrętu wjeżdżając kołem na krawężnik, w wyniku czego pękła opona, co doprowadziło do wywrócenia się pojazdu. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. Droga przez około 3 godziny była zablokowana. Kierowca pojazdu ciężarowego został ukarany mandatem karnym oraz punktami natomiast od cysterny KOGEL został zatrzymany DR.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x