Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Społeczna Szkoła Podstawowa Wyspianum Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Znaleziono ciało 40 – letniej mławianki


W sobotę 3 lutego w niezamieszkałym budynku przy ulicy Komunalnej znaleziono ciało 40 – letniej mieszkanki Mławy. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa w dobowym komunikacie podało, że osoba ta zmarła z wychłodzenia. Tej informacji na razie nie potwierdza Marcin Bagiński, Prokurator Rejonowy w Mławie.

KSP Mława nabór

– W najbliższym czasie zlecimy przeprowadzenie sekcji zwłok i będziemy znali przyczynę zgonu. Czekam na pełne materiały – informuje prokurator Bagiński.

Według Rządowego Centrum Bezpieczeństwa w całej Polsce w minionej dobie trzy osoby zmarły z powodu wychłodzenia organizmu; jedna osoba zatruła się śmiertelnie tlenkiem węgla. Do śmiertelnych przypadków wychłodzenia doszło w Mławie (woj. mazowieckie), w Zawadzie (woj. lubelskie) oraz w Starachowicach (woj. świętokrzyskie). Według danych Komendy Głównej Policji od początku listopada zeszłego roku w wyniku wychłodzenia zmarło 69 osób. Z kolei – według danych Państwowej Straży Pożarnej – z powodu zatrucia tlenkiem węgla od 1 października 2017 r. zmarło 55 osób.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz