Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Znaleziono ciało 40 – letniej mławianki


W sobotę 3 lutego w niezamieszkałym budynku przy ulicy Komunalnej znaleziono ciało 40 – letniej mieszkanki Mławy. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa w dobowym komunikacie podało, że osoba ta zmarła z wychłodzenia. Tej informacji na razie nie potwierdza Marcin Bagiński, Prokurator Rejonowy w Mławie.

Sprzedam Piec


– W najbliższym czasie zlecimy przeprowadzenie sekcji zwłok i będziemy znali przyczynę zgonu. Czekam na pełne materiały – informuje prokurator Bagiński.

Według Rządowego Centrum Bezpieczeństwa w całej Polsce w minionej dobie trzy osoby zmarły z powodu wychłodzenia organizmu; jedna osoba zatruła się śmiertelnie tlenkiem węgla. Do śmiertelnych przypadków wychłodzenia doszło w Mławie (woj. mazowieckie), w Zawadzie (woj. lubelskie) oraz w Starachowicach (woj. świętokrzyskie). Według danych Komendy Głównej Policji od początku listopada zeszłego roku w wyniku wychłodzenia zmarło 69 osób. Z kolei – według danych Państwowej Straży Pożarnej – z powodu zatrucia tlenkiem węgla od 1 października 2017 r. zmarło 55 osób.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x