Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dlaczego mieszkańcy mławskiej Wólki codziennie narażają życie?


O tym dlaczego mieszkańcy Wólki codziennie narażają życie przechodząc przez tory kolejowe w niedozwolonym miejscu, miejscu zlikwidowanego przejazdu kolejowego dowiedzieli się mieszkańcy całej Polski. Stało się tak dzięki relacji TVP 3 wyemitowanej w Kurierze Mazowieckim 3 marca. W relacji znalazły się wypowiedzi osób zaangażowanych w  działania zmierzające do budowy tunelu, władz miasta i PKP. Relację można obejrzeć na stronie TVP 3 pod linkiem:
http://warszawa.tvp.pl/36247314/narazaja-zycie-i-nielegalnie-przechodza-przez-tory

Sprzedam Piec


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
16 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Nemo
Nemo
3 lata temu

W linku wypowiada się Pani Halina Pawłowska ? O czymś nie wiemy ? 🙂
Czyli 3 miliony miasto dorzuci. Kosztem ?
No trzeba przyznać że były burmistrz nawet po latach ma gest 🙂
Ile dorzuci osobiście ?

Obiektywnie
Obiektywnie
3 lata temu

Przegonić hołotę, jeśli nie potrafi dbać o dobro mieszkańców, folwark sobie urządzili i kręcą jakby Mława katuzelą była. jak im nie wstyd?! czerwoną kartkę w wyborach pokazać i po sprawie. No jak tak można jeden na drugiego nastawać. Precz niewdzięcznicy, im dalej tym lepiej.

fzr1000
fzr1000
3 lata temu
Reply to  Obiektywnie

Masz rację przegonić bo dla miasta nic nie zrobili tylko wiele napsuli. Na każdym kroku wszystko psują a oczy zamydlają jakimiś poronionymi inwestycjami nic nie wartymi ani przydatnymi za kolosalne pieniądze bo na czymś trzeba się nachapać. Przegonić to wszystko i miejsca po nich odkazić.

obserwator
obserwator
3 lata temu

Tamta strona jak pamiętam narażała swoje życie nawet gdy funkcjonował przejazd na ul Kościuszki, wielokrotnie widziałem jak przechodzili przez tory z tyłu ul Kolejowej ponieważ nie chciało im się dojść do przejazdu to i po zbudowaniu tunelu będzie to samo.

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  obserwator

Nie uogólniaj, bo to nieładnie.
Tak w ogóle, to „tamta strona”, a „ta strona” – nie? Ta strona jest święta?
Nowy podział: ta strona i tamta strona 😀 – żałosne.

obserwator
obserwator
3 lata temu
Reply to  Jarząbek

Jarząbek powiedz mi w jakim temacie jeszcze nie zajmowałeś głosu, przed chwilą komentujesz ten temat, chwilę temu robisz złodzieja z burmistrza a wychwalasz Antczaka, a ile sam masz za uszami i na prostych ustach

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  obserwator

Obserwatorze, chyba trochę odleciałeś ze swoimi stwierdzeniami.
Jesteś oponentem Antczaka, ja jestem oponentem Sławomira i chyba wszystko ok.
Nie dociekam ile masz sam za uszami i na prostych ustach. 🙂

obserwator
obserwator
3 lata temu
Reply to  Jarząbek

odlatujesz właśnie Ty ponieważ nie masz żadnych dowodów a pomawiasz burmistrza o malwersacje, ale pamiętaj kto po pod kim dołki kopie to sam w nie pada, za pomówienia również jest odpowiedzialność karna a ty nie anonimowy

Jarząbek
Jarząbek
3 lata temu
Reply to  obserwator

O malwersację? coś poplątałeś Obserwatorze

Kaszub
Kaszub
3 lata temu
Reply to  obserwator

Małostkowość i zakompleksienie wychodzi z ludzi. Ludzi się dowartościować chcą wszystkim, nawet tym, że mieszkają po lepszej stronie, przez co są lepsi … żenada

Kkkk
Kkkk
3 lata temu
Reply to  Kaszub

Obserwator nazywając „ tamta strona” nie miał na myśli nic dokuczliwego. Tamta strona czyli za torami. Zatorze? To zwyczajnie skrót myślowy nie mający na celu nikomu dokuczyć. A Ty drogi Kaszubie tak się denerwujesz, doszukujesz zakompleksienia? Tamta strona TORÓW. Nie ludzi.

Kaszub
Kaszub
3 lata temu
Reply to  Kkkk

A Ty Kkkk jesteś jesteś ojcem obserwatora ? Bo się tłumaczysz jak za nierozgarniętego synka. Po za tym jakim trzeba być ignorantem aby zakładać, że tylko mieszkańcy Zatorza przechodzil przez przejazd … tak jak by mieszkańcom „city center” nigdy nie zdażyło się chodzić do PKP czy do znajimych przez Tory.

Kkkk
Kkkk
3 lata temu
Reply to  Kaszub

Ani nie tłumacze obserwatora ani nie jestem jego ojcem. Tłumacze Tobie coś co dla np dla mnie jest oczywiste a dla Ciebie najwidoczniej nie. Szukasz powodu do kłótni, taki widocznie masz charakter lub …. kompleksy. Zauważ w moich wypowiedziach nie ma agresji ale co do Twoich już takiej pewności nie ma. Agresja, zaciętość,buta ? A może tylko tak mi się nerwusku wydaje kiedyś, dawno temu ktoś z dorosłych mówił – Na Wolce to mieszkają bardzo kłótliwi ludzie. Mimo ze Twój ton pozostawia wiele do życzenia- nie zgadzam się z opinią usłyszaną jako dziecko. Miłego wieczoru nerwusku

Kkkk
Kkkk
3 lata temu
Reply to  Kaszub

Z „ city center” jeździmy autami lub mkm na Zatorze. Nie ma potrzeby biegać przez tory.

Kaszub
Kaszub
3 lata temu
Reply to  Kkkk

Demagogia prosto ratusza, wszyscy maja samchody i jest komuniakcja, jeżdząca raz na ruski rok, więc wiaduk nie potrzebny, to ja się zapytam czemu na zebranie osiedla, pewien pan przesedł przez Tory, zamiast przyjechać autem albo mkm ?

fzr1000
fzr1000
3 lata temu
Reply to  obserwator

Jarząbek ma rację za kadencji tych rządzących tylko deweloperzy prywatni zyskują i budują co chcą i gdzie chcą. Te wiadukty są super usytuowane boże pożal się ale co się nie podpisuje a po co dopowiedz sobie sam. Mława to śmietnik, gdy by nie prywatni deweloperzy to co by tu było nawet dni Mławy to boże pożal się .

16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x