Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dlaczego mieszkańcy mławskiej Wólki codziennie narażają życie?


O tym dlaczego mieszkańcy Wólki codziennie narażają życie przechodząc przez tory kolejowe w niedozwolonym miejscu, miejscu zlikwidowanego przejazdu kolejowego dowiedzieli się mieszkańcy całej Polski. Stało się tak dzięki relacji TVP 3 wyemitowanej w Kurierze Mazowieckim 3 marca. W relacji znalazły się wypowiedzi osób zaangażowanych w  działania zmierzające do budowy tunelu, władz miasta i PKP. Relację można obejrzeć na stronie TVP 3 pod linkiem:
http://warszawa.tvp.pl/36247314/narazaja-zycie-i-nielegalnie-przechodza-przez-tory

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

16
KOMENTARZE

avatar
1500
Nemo
Gość
Nemo

W linku wypowiada się Pani Halina Pawłowska ? O czymś nie wiemy ? 🙂
Czyli 3 miliony miasto dorzuci. Kosztem ?
No trzeba przyznać że były burmistrz nawet po latach ma gest 🙂
Ile dorzuci osobiście ?

Obiektywnie
Gość
Obiektywnie

Przegonić hołotę, jeśli nie potrafi dbać o dobro mieszkańców, folwark sobie urządzili i kręcą jakby Mława katuzelą była. jak im nie wstyd?! czerwoną kartkę w wyborach pokazać i po sprawie. No jak tak można jeden na drugiego nastawać. Precz niewdzięcznicy, im dalej tym lepiej.

fzr1000
Gość
fzr1000

Masz rację przegonić bo dla miasta nic nie zrobili tylko wiele napsuli. Na każdym kroku wszystko psują a oczy zamydlają jakimiś poronionymi inwestycjami nic nie wartymi ani przydatnymi za kolosalne pieniądze bo na czymś trzeba się nachapać. Przegonić to wszystko i miejsca po nich odkazić.

obserwator
Gość
obserwator

Tamta strona jak pamiętam narażała swoje życie nawet gdy funkcjonował przejazd na ul Kościuszki, wielokrotnie widziałem jak przechodzili przez tory z tyłu ul Kolejowej ponieważ nie chciało im się dojść do przejazdu to i po zbudowaniu tunelu będzie to samo.

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Nie uogólniaj, bo to nieładnie.
Tak w ogóle, to „tamta strona”, a „ta strona” – nie? Ta strona jest święta?
Nowy podział: ta strona i tamta strona 😀 – żałosne.

obserwator
Gość
obserwator

Jarząbek powiedz mi w jakim temacie jeszcze nie zajmowałeś głosu, przed chwilą komentujesz ten temat, chwilę temu robisz złodzieja z burmistrza a wychwalasz Antczaka, a ile sam masz za uszami i na prostych ustach

Jarząbek
Gość
Jarząbek

Obserwatorze, chyba trochę odleciałeś ze swoimi stwierdzeniami.
Jesteś oponentem Antczaka, ja jestem oponentem Sławomira i chyba wszystko ok.
Nie dociekam ile masz sam za uszami i na prostych ustach. 🙂

obserwator
Gość
obserwator

odlatujesz właśnie Ty ponieważ nie masz żadnych dowodów a pomawiasz burmistrza o malwersacje, ale pamiętaj kto po pod kim dołki kopie to sam w nie pada, za pomówienia również jest odpowiedzialność karna a ty nie anonimowy

Jarząbek
Gość
Jarząbek

O malwersację? coś poplątałeś Obserwatorze

Kaszub
Gość
Kaszub

Małostkowość i zakompleksienie wychodzi z ludzi. Ludzi się dowartościować chcą wszystkim, nawet tym, że mieszkają po lepszej stronie, przez co są lepsi … żenada

Kkkk
Gość
Kkkk

Obserwator nazywając „ tamta strona” nie miał na myśli nic dokuczliwego. Tamta strona czyli za torami. Zatorze? To zwyczajnie skrót myślowy nie mający na celu nikomu dokuczyć. A Ty drogi Kaszubie tak się denerwujesz, doszukujesz zakompleksienia? Tamta strona TORÓW. Nie ludzi.

Kaszub
Gość
Kaszub

A Ty Kkkk jesteś jesteś ojcem obserwatora ? Bo się tłumaczysz jak za nierozgarniętego synka. Po za tym jakim trzeba być ignorantem aby zakładać, że tylko mieszkańcy Zatorza przechodzil przez przejazd … tak jak by mieszkańcom „city center” nigdy nie zdażyło się chodzić do PKP czy do znajimych przez Tory.

Kkkk
Gość
Kkkk

Ani nie tłumacze obserwatora ani nie jestem jego ojcem. Tłumacze Tobie coś co dla np dla mnie jest oczywiste a dla Ciebie najwidoczniej nie. Szukasz powodu do kłótni, taki widocznie masz charakter lub …. kompleksy. Zauważ w moich wypowiedziach nie ma agresji ale co do Twoich już takiej pewności nie ma. Agresja, zaciętość,buta ? A może tylko tak mi się nerwusku wydaje kiedyś, dawno temu ktoś z dorosłych mówił – Na Wolce to mieszkają bardzo kłótliwi ludzie. Mimo ze Twój ton pozostawia wiele do życzenia- nie zgadzam się z opinią usłyszaną jako dziecko. Miłego wieczoru nerwusku

Kkkk
Gość
Kkkk

Z „ city center” jeździmy autami lub mkm na Zatorze. Nie ma potrzeby biegać przez tory.

Kaszub
Gość
Kaszub

Demagogia prosto ratusza, wszyscy maja samchody i jest komuniakcja, jeżdząca raz na ruski rok, więc wiaduk nie potrzebny, to ja się zapytam czemu na zebranie osiedla, pewien pan przesedł przez Tory, zamiast przyjechać autem albo mkm ?

fzr1000
Gość
fzr1000

Jarząbek ma rację za kadencji tych rządzących tylko deweloperzy prywatni zyskują i budują co chcą i gdzie chcą. Te wiadukty są super usytuowane boże pożal się ale co się nie podpisuje a po co dopowiedz sobie sam. Mława to śmietnik, gdy by nie prywatni deweloperzy to co by tu było nawet dni Mławy to boże pożal się .