Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Zmiany liderów w grupach po V kolejce ligi Urzędowej w bowling


KSP Mława nabór

Największą niespodzianką środowej grupy C jest wskoczenie na fotel lidera drużyny MOPS-u, która dość gładko wygrała z Wydziałem Komunikacji 520 – 447. Nie było to jedyne zaskoczenie tego dnia. Porażkę odnieśli brązowi medaliści ubiegłorocznej edycji, drużyna MHS. W tym dniu lepsza od nich okazała się ekipa SP 6, która desperacko potrzebowała zwycięstwa, by zachować szansę do awansu do ćwierćfinałów.

W grupie B od początku rozgrywek prym wiedzie Gmina Lipowiec Kościelny, która jak dotąd nie doznała smaku porażki. W tej kolejce poradziła sobie z MPS 4 II 599-387. Największą jednak niespodzianką tej grupy jest wygrana beniaminka tych rozgrywek ekipy Budowlanki nad wicemistrzami z tamtego roku, Sądem Rejonowym 520-517. SP 2 po wygranej z Przedszkolem z ulicy Hożej 574-400 zapewniło sobie awans do fazy finałowej.

Na zwycięzcę grupy A trzeba będzie poczekać do ostatniej kolejki gry, ponieważ aż cztery zespoły posiadają szanse jej wygrania. Jednym z nich jest Urząd Miasta, który w bezpośrednim pojedynku z Urzędem Pracy okazał się lepszy wygrywając 525-461. Mistrzowie z tamtego roku ograli dotychczasowego lidera grupy, drużyną Ekonomika, obejmując tym samym pozycję lidera.

Indywidualnie najlepszą wśród kobiet ze średnią 139,3 jest niekwestionowanie Agnieszka Goschorska (Gmina Lipowiec Kościelny). Drugie miejsce zajmuje jej koleżanka z zespołu Ewa Szerszeń ze średnią 125. Tuż za nią Iwona Kobut-Sadza – średnia 124.

Wśród mężczyzn liderem wciąż Paweł Koronowski – średnia 173,3. Drugą pozycję z klasyfikacji utrzymał ze średnią 162,5 Olgierd Zimnowodzki z Sądu Rejonowego. Trzecią pozycję zajmuje Jarek Goschorski z Gminy Lipowiec Kościelny – średnia 1478.

autor i fot.: Kręgielnia Planeta

« 1 z 6 »

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz