Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Planujesz dziś przelewy? Sprawdź w których bankach będą utrudnienia


Kilka banków działających na polskim rynku zaplanowało na ten weekend przerwy konserwacyjne i techniczne. Najwięcej utrudnień czeka posiadaczy kont w ING Banku Śląskim, ale także w bankach BZ WBK, PKO Banku Polskiego, Raiffeisen Polbanku i Idea Banku.

KSP Mława nabór

Z największymi trudnościami muszą się liczyć klienci banku ING. Od 22:30 w niedzielę 4 marca do 6:00 w poniedziałek mogą pojawić się problemy z działaniem bankomatów oraz realizowaniem płatności kartami i systemem BLIK. Nie będzie można wykonać też przelewu za pośrednictwem bankowości internetowej. Za to po pracach modernizacyjnych posiadacze kont otrzymają do dyspozycji nowe funkcje, m.in. zamawianie potwierdzenie każdej transakcji na adres mailowy, a także inteligentnego bota, który będzie wspierać klientów.

Posiadacze kont w Idea Banku już w piątek  od 22:00 aż dzisiejszego rana nie mogli korzystać z bankowości internetowej. W banku BZ WBK w nocy z soboty na niedzielę nie zlecimy płacenia BLIK-iem i natychmiastowych przelewów dla klientów BZ WBK.

Najmniej odczuwalne dla klientów utrudnienia przygotował Raiffeisen Polbank. Kolejne funkcjonalności będzie bowiem wyłączane niezależnie od siebie w różnych godzinach. W sobotę 3 marca od 00:30 do 2:30 nie będzie opcji włączenia systemu R-Online. Pozostałe utrudnienia to wyłączenie w nocy dostępu do usługi 3D-Secure. Od 5:00 do 7:00 należy liczyć się z brakiem możliwości logowania do bankowości online.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz