Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mądra szkoła czyta dzieciom – akcja w SP nr 2


23 lutego w ramach projektu „Mądra szkoła czyta dzieciom „ klasę 0a odwiedzili strażacy. Pan dowódca Jacek Dryl opowiedział dzieciakom o swojej ciężkiej pracy którą codziennie wykonuje. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały opowieści. Nie obyło się również bez pytań skierowanych do naszych gości. Pan Jacek podarował dzieciom krótkie opowiadania. Zerówkowicze otrzymały zaproszenie do straży w Mławie, z którego na pewno skorzystają. Na koniec nie zabrakło pamiątkowych zdjęć.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


źródło i fot. SP nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x