Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Skorzystali ze wszystkich zimowych atrakcji Podhala


To niezapomniana wycieczka do Pyzówki. Pod opieką Pawła Taranowskiego, Jerzego Gawlikowskiego, Wojciecha Kowalskiego oraz Marty Wdowiak  dzieci z SP nr 7 miały możliwość skorzystania z zimowych atrakcji Podhala.

Słoneczne ogrody Mława

Pierwszym  punktem wyjazdu , był pobyt w największym w Polsce Parku Wodnym w Krakowie. Następne dni przyniosły kolejne atrakcje dla uczniów : zwiedzanie Zakopanego, kąpiel w gorących źródłach Chochołowskich Term, jazda na łyżwach w Nowym Targu.Jednak największą radość i satysfakcję sprawiła dzieciom jazda na nartach. Nowicjusze z sukcesem zakończyli swoją pierwszą przygodę z nartami. Natomiast doświadczeni narciarze godzinami szusowali po stoku. Pobyt w Pyzówce umilił nam koncert kapeli góralskiej . Świetnie bawiliśmy się, śpiewając i tańcząc w rytm góralskich melodii. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w Manufakturze Cukierków w Krakowie. Podczas warsztatów uczniowie poznali tajniki powstawania cukierków i mieli możliwość własnoręcznego wykonania lizaków. Wszyscy wrócili do swoich domów ze wspaniałymi wspomnieniami i z niecierpliwością będą oczekiwali na wyjazd w przyszłym roku.

Źródło i fot. SP nr 7

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500