Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Skorzystali ze wszystkich zimowych atrakcji Podhala


To niezapomniana wycieczka do Pyzówki. Pod opieką Pawła Taranowskiego, Jerzego Gawlikowskiego, Wojciecha Kowalskiego oraz Marty Wdowiak  dzieci z SP nr 7 miały możliwość skorzystania z zimowych atrakcji Podhala.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Pierwszym  punktem wyjazdu , był pobyt w największym w Polsce Parku Wodnym w Krakowie. Następne dni przyniosły kolejne atrakcje dla uczniów : zwiedzanie Zakopanego, kąpiel w gorących źródłach Chochołowskich Term, jazda na łyżwach w Nowym Targu.Jednak największą radość i satysfakcję sprawiła dzieciom jazda na nartach. Nowicjusze z sukcesem zakończyli swoją pierwszą przygodę z nartami. Natomiast doświadczeni narciarze godzinami szusowali po stoku. Pobyt w Pyzówce umilił nam koncert kapeli góralskiej . Świetnie bawiliśmy się, śpiewając i tańcząc w rytm góralskich melodii. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w Manufakturze Cukierków w Krakowie. Podczas warsztatów uczniowie poznali tajniki powstawania cukierków i mieli możliwość własnoręcznego wykonania lizaków. Wszyscy wrócili do swoich domów ze wspaniałymi wspomnieniami i z niecierpliwością będą oczekiwali na wyjazd w przyszłym roku.

Źródło i fot. SP nr 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x