Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Skorzystali ze wszystkich zimowych atrakcji Podhala


To niezapomniana wycieczka do Pyzówki. Pod opieką Pawła Taranowskiego, Jerzego Gawlikowskiego, Wojciecha Kowalskiego oraz Marty Wdowiak  dzieci z SP nr 7 miały możliwość skorzystania z zimowych atrakcji Podhala.

KSP Mława nabór

Pierwszym  punktem wyjazdu , był pobyt w największym w Polsce Parku Wodnym w Krakowie. Następne dni przyniosły kolejne atrakcje dla uczniów : zwiedzanie Zakopanego, kąpiel w gorących źródłach Chochołowskich Term, jazda na łyżwach w Nowym Targu.Jednak największą radość i satysfakcję sprawiła dzieciom jazda na nartach. Nowicjusze z sukcesem zakończyli swoją pierwszą przygodę z nartami. Natomiast doświadczeni narciarze godzinami szusowali po stoku. Pobyt w Pyzówce umilił nam koncert kapeli góralskiej . Świetnie bawiliśmy się, śpiewając i tańcząc w rytm góralskich melodii. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w Manufakturze Cukierków w Krakowie. Podczas warsztatów uczniowie poznali tajniki powstawania cukierków i mieli możliwość własnoręcznego wykonania lizaków. Wszyscy wrócili do swoich domów ze wspaniałymi wspomnieniami i z niecierpliwością będą oczekiwali na wyjazd w przyszłym roku.

Źródło i fot. SP nr 7

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz