Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Plbiscyt Najlepszy Radny Miasta Mława bieżącej kadencji
Logo

Kreatywne lekcje w SP nr 2. Takie kalendarze tylko u nas


Zamiast kupować w sklepie, w naszej placówce samemu można wykonać coś przydatnego i praktycznego np. na zajęciach technicznych. Umiejętności kształtowane podczas tych zajęć mają różny charakter. Praca przy wykonywaniu konkretnego zadania wyzwala określone postępowanie i zachowania, które odpowiednio ukierunkowane kształtują osobowość ucznia, jego zaangażowanie, kreatywność oraz twórcze myślenie. Ponadto stwarza wiele radości i daje satysfakcję z poprawnie wykonanego zadania.

KSP Mława nabór

Klasa II c spróbowała swoich sił i wykonała kalendarze na obecny rok. Każdy z uczniów może postawić sobie na swoim biurku taki własnoręcznie wykonany kalendarz albo komuś go podarować.

autor i fot: SP nr 2

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz