Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kreatywne lekcje w SP nr 2. Takie kalendarze tylko u nas


Zamiast kupować w sklepie, w naszej placówce samemu można wykonać coś przydatnego i praktycznego np. na zajęciach technicznych. Umiejętności kształtowane podczas tych zajęć mają różny charakter. Praca przy wykonywaniu konkretnego zadania wyzwala określone postępowanie i zachowania, które odpowiednio ukierunkowane kształtują osobowość ucznia, jego zaangażowanie, kreatywność oraz twórcze myślenie. Ponadto stwarza wiele radości i daje satysfakcję z poprawnie wykonanego zadania.

Klasa II c spróbowała swoich sił i wykonała kalendarze na obecny rok. Każdy z uczniów może postawić sobie na swoim biurku taki własnoręcznie wykonany kalendarz albo komuś go podarować.

autor i fot: SP nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x