Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

SP nr 7. Dobra zabawa i miejsce na podium – to prawdziwa satysfakcja!


Lubimy sport i rekreację, bo mamy z tego satysfakcję – takie hasło zagrzewa do rywalizacji drużynę uczniów klas trzecich, którzy reprezentują naszą szkołę w Międzyszkolnym Turnieju Rekreacyjno-Sportowym. 24 lutego odbyło się drugie spotkanie mławskich drużyn – i uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie zajęli I miejsce.

Sprzedam Piec


Zdajemy sobie sprawę, że turniej jest wspaniałą okazją do dobrej zabawy, nawiązania nowych znajomości, zaprezentowania umiejętności. Ale jak wszyscy sportowcy marzymy też o zwycięstwie, bo w końcu jaki by był sens sportowych zmagań? Dobra zabawa i miejsce na podium – to prawdziwa satysfakcja!

autor: SP nr 7

fot. SP nr 7

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x