Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

SP nr 7. Dobra zabawa i miejsce na podium – to prawdziwa satysfakcja!


Lubimy sport i rekreację, bo mamy z tego satysfakcję – takie hasło zagrzewa do rywalizacji drużynę uczniów klas trzecich, którzy reprezentują naszą szkołę w Międzyszkolnym Turnieju Rekreacyjno-Sportowym. 24 lutego odbyło się drugie spotkanie mławskich drużyn – i uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie zajęli I miejsce.

KSP Mława nabór

Zdajemy sobie sprawę, że turniej jest wspaniałą okazją do dobrej zabawy, nawiązania nowych znajomości, zaprezentowania umiejętności. Ale jak wszyscy sportowcy marzymy też o zwycięstwie, bo w końcu jaki by był sens sportowych zmagań? Dobra zabawa i miejsce na podium – to prawdziwa satysfakcja!

autor: SP nr 7

fot. SP nr 7

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz