Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Prof. Leszek Zygner i wójt Wiesław Zalewski zasłużeni dla policji


Odznaczeni z komendantem wojewódzkim policji Tomaszem Michułką (w środku) oraz szefami KPP: Grzegorzem Grabowskim (Ciechanów), Jarosławem Brzozowskim (Płońsk) i Arturem Ryfińskim (Mława)

Sprzedam Piec


Medal „Za Zasługi dla Policji” przyznany przez  Ministra spraw wewnętrznych i administracji  otrzymało sześciu wyróżnionych. Wśród nich znaleźli się właśnie mławianin prof. Leszek Zygner rektor PWSZ w Ciechanowie oraz wójt gminy Strzegowo Wiesław Zalewski. W siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie odznaczenia wręczył im insp. Tomasz Michułka, komendant wojewódzki policji.

Srebrny medal otrzymał prof. Leszek Robert Zygner, rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie. Brązowym medalem udekorowani zostali: Wiesław Zalewski – wójt gminy Strzegowo, Lech Marek Zduńczyk – wójt gminy Regimin, Dariusz Sławomir Zalewski – wójt gminy Nowe Miasto, Artur Tomasz Czapliński –  radny Rady Powiatu Płońskiego i  nauczyciel w miejscowym Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym oraz Bogdan Lewandowski – komendant straży miejskiej w Płońsku.

JK

  Fot. KPP w Ciechanowie

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
gość 2
gość 2
3 lata temu

Nie martw się o medale dla wójta, przecież zaczyna się robić ciepło i zaczną się imprezy w naszej gminie i na każdej będą dawać medale, a znając życie będzie ich tyle przecież to jest rok wyborczy), że zabraknie miejsca na marynarce żeby je przyczepić.

staton
staton
3 lata temu

I jeszcze może jeszcze takie małe sprostowanie….z całym szacunkiem dla Pana Leszka Roberta Zygnera….ale nie profesora, a doktora habilitowanego. No cóż….autora reportażu nie winię, wszak nawet na stronie uczelni jest błędnie. Panie Rektorze….czyż nie należałoby tak: dr hab. Leszek Zygner prof. nadzw.????? Noooo….chyba że coś się zmieniło w ostatnim czasie, a w takim wypadku przepraszam i gratuluję!!!!

staton
staton
3 lata temu

Medal może być nadany:
1) obywatelowi polskiemu zamieszkałemu w kraju, w tym policjantowi i pracownikowi Policji, który:
a) inicjował lub organizował działania mające na celu zapobieganie popełnianiu przestępstw lub wykroczeń oraz zjawiskom kryminogennym, a także współdziałał w tym zakresie z organami państwowymi, samorządu terytorialnego lub organizacjami społecznymi,
b) swoim postępowaniem, nienaganną pracą lub służbą podnosił sprawność działań Policji,
c) swoją działalnością przyczynił się do rozwoju współpracy Policji z policjami innych państw,
Tak jestem ciekaw, a brak tego w artykule, na jakim to polu chwały wsławili się Ci nagrodzeni?? A zwłaszcza wójtowie….wszak współdziałanie z policją i działalność mająca na celu zapobieganie przestępstwom leży w ich obowiązkach. Poprawa bezpieczeństwa również. Czyżby działała zasada…..”medal mamy to go damy”. A może jak w historii o słynnym aptekarzu i medalu za zasługi dla obronności kraju.

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu

brawo Ja Żąbek()

Ja Żąbek
Ja Żąbek
3 lata temu

A wójt gminy Szydłowo nie dostał? To będzie rozczarowany. Przecież tak dużo robi dla policji.

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  Ja Żąbek

A wójt z Gminy Regimin czym się zasłużył.? Ciekawe.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x