Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Prof. Leszek Zygner i wójt Wiesław Zalewski zasłużeni dla policji


Odznaczeni z komendantem wojewódzkim policji Tomaszem Michułką (w środku) oraz szefami KPP: Grzegorzem Grabowskim (Ciechanów), Jarosławem Brzozowskim (Płońsk) i Arturem Ryfińskim (Mława)

KSP Mława nabór

Medal „Za Zasługi dla Policji” przyznany przez  Ministra spraw wewnętrznych i administracji  otrzymało sześciu wyróżnionych. Wśród nich znaleźli się właśnie mławianin prof. Leszek Zygner rektor PWSZ w Ciechanowie oraz wójt gminy Strzegowo Wiesław Zalewski. W siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie odznaczenia wręczył im insp. Tomasz Michułka, komendant wojewódzki policji.

Srebrny medal otrzymał prof. Leszek Robert Zygner, rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie. Brązowym medalem udekorowani zostali: Wiesław Zalewski – wójt gminy Strzegowo, Lech Marek Zduńczyk – wójt gminy Regimin, Dariusz Sławomir Zalewski – wójt gminy Nowe Miasto, Artur Tomasz Czapliński –  radny Rady Powiatu Płońskiego i  nauczyciel w miejscowym Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym oraz Bogdan Lewandowski – komendant straży miejskiej w Płońsku.

JK

  Fot. KPP w Ciechanowie

 

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

6 - liczba komentarzy w artykule "Prof. Leszek Zygner i wójt Wiesław Zalewski zasłużeni dla policji"

avatar
1500
Sortuj:   najnowsze | najstarsze | najwyżej oceniane
gość 2
Gość

Nie martw się o medale dla wójta, przecież zaczyna się robić ciepło i zaczną się imprezy w naszej gminie i na każdej będą dawać medale, a znając życie będzie ich tyle przecież to jest rok wyborczy), że zabraknie miejsca na marynarce żeby je przyczepić.

staton
Gość

I jeszcze może jeszcze takie małe sprostowanie….z całym szacunkiem dla Pana Leszka Roberta Zygnera….ale nie profesora, a doktora habilitowanego. No cóż….autora reportażu nie winię, wszak nawet na stronie uczelni jest błędnie. Panie Rektorze….czyż nie należałoby tak: dr hab. Leszek Zygner prof. nadzw.????? Noooo….chyba że coś się zmieniło w ostatnim czasie, a w takim wypadku przepraszam i gratuluję!!!!

staton
Gość
Medal może być nadany: 1) obywatelowi polskiemu zamieszkałemu w kraju, w tym policjantowi i pracownikowi Policji, który: a) inicjował lub organizował działania mające na celu zapobieganie popełnianiu przestępstw lub wykroczeń oraz zjawiskom kryminogennym, a także współdziałał w tym zakresie z organami państwowymi, samorządu terytorialnego lub organizacjami społecznymi, b) swoim postępowaniem, nienaganną pracą lub służbą podnosił sprawność działań Policji, c) swoją działalnością przyczynił się do rozwoju współpracy Policji z policjami innych państw, Tak jestem ciekaw, a brak tego w artykule, na jakim to polu chwały wsławili się Ci nagrodzeni?? A zwłaszcza wójtowie….wszak współdziałanie z policją i działalność mająca na celu zapobieganie… Czytaj więcej »
Anonimowo
Gość

brawo Ja Żąbek()

Ja Żąbek
Gość

A wójt gminy Szydłowo nie dostał? To będzie rozczarowany. Przecież tak dużo robi dla policji.

Anonimowo
Gość

A wójt z Gminy Regimin czym się zasłużył.? Ciekawe.

wpDiscuz