Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Szymon Chmielewski Michał Pol kandydat do Rady Miasta Mława wybory samorządowe 2018
Logo
Cezary Kądrzycki kandydat do Rady Miasta Mława
Szpulka Mława tkaniny pasmanteria dodatki krawieckie nowo otwarty sklep

Nie żyje Robert Jabłonowski z zespołu WML Dance


fot. FB Wml Dance

Marek Kiełbiński kandydatna burmistrza Mławy PiS

Zmarł Robert Jabłonowski, gitarzysta i wokalista pochodzącej z Mławy grupy WML Dance, która wylansowała m.in. takie piosenki jak „Taniec z pasją”, „Jak za dawnych lat”, „Tak jak Ty”. O śmierci kolegi poinformowali członkowie WML Dance na oficjalnym fanpage’u zespołu. 

– Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci naszego kolegi i przyjaciela z zespołu – Roberta Jabłonowskiego – napisali członkowie WML Dance na swoim fanpage’u. – Ta Smutna Wiadomość Wstrząsnęła Nami Dogłębnie. Będzie Nam GO Brakować…

Zespół WML Dance istnieje od 2007 r. , ma na swoim koncie takie utwory jak „Taniec z pasją”, „Jak za dawnych lat”,”Miliony barw”, Kto nam zabroni”. Oprócz Jabłonowskiego zespół tworzą Janusz Czerwiński oraz Wojciech Waśniewski.

red.

Udostępnij:
Henryk Antczak
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

1500