Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Przedszkole Mały Żaczek ACK Mława nabór na rok 2017/2018
Logo

Nie żyje Robert Jabłonowski z zespołu WML Dance


fot. FB Wml Dance

KSP Mława nabór

Zmarł Robert Jabłonowski, gitarzysta i wokalista pochodzącej z Mławy grupy WML Dance, która wylansowała m.in. takie piosenki jak „Taniec z pasją”, „Jak za dawnych lat”, „Tak jak Ty”. O śmierci kolegi poinformowali członkowie WML Dance na oficjalnym fanpage’u zespołu. 

– Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci naszego kolegi i przyjaciela z zespołu – Roberta Jabłonowskiego – napisali członkowie WML Dance na swoim fanpage’u. – Ta Smutna Wiadomość Wstrząsnęła Nami Dogłębnie. Będzie Nam GO Brakować…

Zespół WML Dance istnieje od 2007 r. , ma na swoim koncie takie utwory jak „Taniec z pasją”, „Jak za dawnych lat”,”Miliony barw”, Kto nam zabroni”. Oprócz Jabłonowskiego zespół tworzą Janusz Czerwiński oraz Wojciech Waśniewski.

red.

Udostępnij:
Wydawca portalu codziennikmlawski.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczane przez użytkowników. Wszelkie poglądy i treści użytkownicy prezentują w swoim własnym imieniu i na swoją odpowiedzialność. Uwagi do wydawcy prosimy kierować na adres: redakcja@codziennikmlawski.pl

KOMENTARZE

Jeszcze nie ma komentarzy, bądź pierwszy!

avatar
1500
wpDiscuz