Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nie żyje Robert Jabłonowski z zespołu WML Dance


fot. FB Wml Dance

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Zmarł Robert Jabłonowski, gitarzysta i wokalista pochodzącej z Mławy grupy WML Dance, która wylansowała m.in. takie piosenki jak „Taniec z pasją”, „Jak za dawnych lat”, „Tak jak Ty”. O śmierci kolegi poinformowali członkowie WML Dance na oficjalnym fanpage’u zespołu. 

– Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci naszego kolegi i przyjaciela z zespołu – Roberta Jabłonowskiego – napisali członkowie WML Dance na swoim fanpage’u. – Ta Smutna Wiadomość Wstrząsnęła Nami Dogłębnie. Będzie Nam GO Brakować…

Zespół WML Dance istnieje od 2007 r. , ma na swoim koncie takie utwory jak „Taniec z pasją”, „Jak za dawnych lat”,”Miliony barw”, Kto nam zabroni”. Oprócz Jabłonowskiego zespół tworzą Janusz Czerwiński oraz Wojciech Waśniewski.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x